Konser İzleyicileri Büyüledi

Trabzon Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi Öğretmenlerinden Oluşan Topluluk 13 Ocak 2014 Pazartesi Akşamı Akçaabat Erol Günaydın Kültür Merkezinde Beraber Ve Solo Eserlerden Oluşan Bir Türk Sanat Müziği Konseri Verdi. 

Çoğunluğu Okulun Müzik Öğretmenlerinden Oluşan Topluluğun Seslendirdiği Eserler İzleyiciler Tarafından Çok Büyük Beğeni Topladı. Topluluk Hicaz, Suznak, Bayati Ve Uşşak Eserler Seslendirirken; Müzik Öğretmenleri Hüseyin Emre Güçlü, Selda Yankın, Bilal Genel, Emek Candaş, Bilge Sungur, Zeynep Demir Yıldız, Serdar Yetim Ve Cemal Zihni Erenel Farklı Makamlarda Solo Eserler İcra Ettiler.

Konserin Sunuculuğunu Okulun Edebiyat Öğretmeni Yasemin Uzun Yaptı. Seçkin Bir Davetli Topluluğunun Salonu Tamamen Doldurduğu Konsere Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Köse, Trabzon Asal Bölge Başkanı Albay Levent Erşen , İş Adamı Erol Tuna Eşleriyle İştirak Ettiler.Efsane Futbolculardan Turgay Semercioğlu Yine Eski Futbolculardan Arif Özcan Belde Belediye Başkanları Ve Birçok Seçkin Davetli Katıldı.

Konserin Sonunda Akçaabat İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Köse Konserde Görev Alan Tüm Öğretmenlere Çiçek Vererek Teşekkür Ederken Konuşmasıyla Salondaki Katılımcıları Etkiledi. Konsere Katılamayanların Çok Şey Kaybettiğini Belirtti.

Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen De Teşekkür Ve Tebrik Konuşmasının Ardından Tüm Öğretmenler Adına Okul Müdürü Adnan Yıldız’a Çiçek Takdim Etti. Okulun Ulusal Ve Uluslar Arası Başarılarının Bir Akçaabatlı Ve Trabzonlu Olarak Kendisini Çok Mutlu Ettiğini Belirterek Emeği Geçen Başta Okul Müdürümüz Olmak Üzere Herkese Teşekkür Etti. Akçaabat’ta Sanatsal Faaliyetlerin Yapılacağı Daha İyi Mekânlar İnşa Edileceğinin Müjdesini Verdi.

IMG_5050

IMG_5084

IMG_5134

IMG_5157

IMG_5190

IMG_5238

IMG_5263

IMG_5331

IMG_5344

IMG_5367

IMG_5397

IMG_5423

IMG_5459