Gündem maddelerinin görüşülerek ilgili komisyonlara havale edildiği Haziran Ayı Meclis Toplantının ilk oturumunda Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, çay severlere bir müjde verdi.

Belediye Başkanı Ekim, ‘Çay, Akçaabat’ta içilir.’ diyerek duyurduğu müjde de Akçaabat Belediyesi Anonim Şirketi bünyesinde sahil parkta açılan konsept büfelerde çayın 2 TL olduğunu söyledi.

Trabzon ve Trabzon’un ilçeleri arasında Belediye işletmelerinde en düşük fiyatlı çay satışının sahil parkta Akçaabat Belediyesi’ne ait büfelerde olduğunu söyleyen Başkan Ekim sözlerine şöyle devam etti; “İlk etap düzenlemesini tamamlayıp hizmete açtığımız sahil parkımızda belediyemize ait büfelerimiz de hizmete giriyor. Burada yer alan büfelerimizde çeşitli ürünlerin satışı yapılacak. Belirlenen bu ürünlerin yanı sıra çay satışı da olacak. Biz, çayı çok severiz. Güzel ve koyu muhabbetlerin vazgeçilmez eşlikçisi çaydır. Bu düşünceyle çay satış fiyatlarını en dipte tuttuk. Çay severler, eşsiz bir manzara eşliğinde sadece 2 TL’ye çay içebilecekler. Yeni hizmete giren büfelerimize herkesi davet ediyorum. Akçaabat’ta çay içmenin keyfi bir başkadır.” dedi.

TURİZM ZABITASI İŞ BAŞINDA TURİZM ZABITASI İŞ BAŞINDA

Gayretli

Editör: Köksal Ustaoğlu