AKÇAABAT’TA 19 MAYIS KUTLANDI AKÇAABAT’TA 19 MAYIS KUTLANDI

AKÇAABAT STANDI ZİYARETÇİ AKININA UĞRADI

Bürokratlardan, siyasilere; milletvekillerden belediye başkanlarına, Basın mensuplarına ve vatandaşlara varıncaya kadar herkesin uğrak noktası olan Akçaabat Belediyesi standı, misafirlerine Akçaabat’ın tarihini, kültürünü, folklorunu ve yöresel lezzetlerini anlatıyor.

Profesyonel bir kadro ile Trabzon Tanıtım Günlerinde fark yaratan Akçaabat Belediyesi, hazırladıkları stantla fuar alanının gözdesi olmuş durumda.

Samimiyeti ve güler yüzlüyle misafirperverliğini elden bırakmayan Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Akçaabat Belediyesi standını ziyarete gelenlerle tek tek ilgileniyor, onlarla hasbihal ediyor. Başkan Ekim, etkinlik alanında bulunan diğer stantları da dolaşmayı ihmal etmiyor.

AKÇAABAT BELEDİYESİ STANDI BASININ İLGİSİNİ ÇEKTİ

Ankara Trabzon Tanıtım Günlerinde için etkinlik alanında yer alan Akçaabat Belediyesinin standı Basın mensuplarının da ilgi odağı oldu.

Standı ziyaret eden basın mensuplarıyla röportaj yapan Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “Düzenlenen tanıtım günleri; tanışma, kaynaşma, birlik, beraberlik ve dostlukların pekişmesine; iller ve ilçeler arasında bilgi, tecrübe ve işbirliği paylaşımın artmasına vesile olmaktadır. Akçaabat Belediyesi olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da etkinlik alanında farklı bir etkinliğe, kalıcı bir farkındalığa imza attık. Akçaabat’ımızın olmazsa olmazı dünyaya nam salan horonumuzu, şehrinizin tarihini ve yöresel lezzetlerimizi bu kez Ankara’ya taşıdık. Memleket hasreti çekenlerin özlemini giderdik; şehrimizi tanımak isteyenlere Akçaabat’ımızı tanıttık. Tanıtım günlerine ilgi gösteren ve standımızı ziyaret eden tüm bürokratlarımıza ve misafirlerimize teşekkür ediyor; bütün Trabzon sevdalılarına selamlarımı iletiyorum.” ifadelerini kullandı.

Editör: Köksal Ustaoğlu