Evet Sayın Bakanım Sizin Bakanlığınızın Bünyesinde Yapılan 29 Bin Kilometre Yoldan Ve Yine Yapmış Olduğunuz 720 Kilometre Tünelden Gurur Duyduğunuzu Açıklaya Açıklaya Gençler Tarafından Bolca Alkışa Tutuldunuz.

Tekrar Belirtmek İstiyorum Sizin Bakanlığınız Döneminde Trabzon’un En Büyük Sıkıntılarının Başında Gelen Güney Çevre Yolu Projesi Neden Yapılmadı. Neden Bitirilmedi.29 Bin Kilometre Yaptırmış Olduğunuz Yolun Yanında Bizim Güney Çevre Yolu Küçük Kalır. Güney Çevre Yolu Konusunda Biz Size Bir Trabzonlu Olarak Çok Güvenmiştik. Maalesef Yine Sizin Döneminizde Güney Çevre Yolumuz Başlanılıp Bitirilmediği Gibi Alay Edercesine “29 Bin Kilometre Yol Yapana Çevre Yolu Ne Yapar.720 Kilometre Tünel Yapan İktidara Çevre Yolu Ne Yapar.” O Zaman Diyorum ki.. Hadi Yapında Görelim.

Trabzon Ve Akçaabat Olarak Güney Çevre Yolu İle İlgili Sanıyorum ki Akçaabat Belediye Başkanımız Başta Olmak Üzere Birçok Milletvekilimiz Güney Çevre Yolu İle İlgili Bir An Önce Başlatılması Konusunda Size Gelmişlerdir.

İsterdim ki Güney Çevre Yolunu Başlatıp Bitiren Bakan Siz Olsaydınız Keşke. Şimdi Bakanlıktan Milletvekili Sıralamasına Düşüp Bu Sefer Oluşturulacak Olan Hükümetin Ulaştırma Ve Altyapı Bakanına Güney Çevre Yolunun Başlatıp Bitirilmesi Ricasını Siz Yapacaksınız. O Daha Zor Olmayacak Mı…

Sanırım Güney Çevre Yolu Hayalimiz Yılan Hikayesine Döndü Gibi…

Editör: Köksal Ustaoğlu