Akçaabat Teröre Karşı Araç Konvoyu Yaptı

Akçaabat İlçesi’nde İsimlerinin TOFAŞ YIKIM EKİBİ Olarak Adlandıran Grup Organize Ettiği Teröre Lanet Konvoyuna, Bine Yakın Araç Katıldı. Akçaabat Merkezinde Bayraklarla Turlayan Vatandaşlar, “Kahrolsun PKK” Sloganı Atarak Terörü Lanetledi.

Son Günlerde Artan Terör Olayları Ülkenin Her Yerinde Olduğu Gibi Akçaabat ‘Tada Da Lanetlendi. İki Günde Polis Ve Askere Yapılan Haince Saldırılarda 30 Şehit Olması, Vatandaşları Da Çileden Çıkardı. Akçaabat’ta, Teröre Lanet Okuyan Vatandaşlar Daha Sonra, Araçlarla Konvoy Yaptı.

Bayraklarla Süslenen Araçlar, Belediye Sahil Parkının Önünde Hareket Ederek Kavaklı Rahman Camii Kavşağından Döndükten Sonra Akçaabat İlçe Merkezine Doğru “Kahrolsun PKK” Sloganları İle Geldiler. Yaklaşık Bine Yakın Aracın Katıldığı Konvoy, İlçe Askerlik Şubesi Önünde Durdu. Araçtaki Vatandaşlar Araç İçerisinden İnerek Önce Saygı Duruşunda Durdular Daha Sonra İse İstiklal Marşını Söylediler. Araçlarına Binen Grup Akçaabat İlçe Merkezinde Turladıktan Sonra Trabzon’a Gittiler Ve Burada Organize Edilen Programa Katıldılar.

Akçaabat Emniyet Müdürlüğüne Bağlı Polis Ekipleri İse Herhangi Bir Olayın Çıkmaması İçin Güvenlik Önlemi Aldı.