Yaklaşan 31 Mart Yerel Seçimler Öncesi Siyasi Partilerin Seçmenlere Yönelik Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor.

Özellikle Akçaabat İlçesinde Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu, Seçmenlere Yönelik Soru Cevaplı Organizasyonları Vatandaşlar Tarafından Beğeni Topladı.

Akçaabat İlçesi Akcami Fatih Parkında İkincisi Gerçekleştirilen Organizasyonda, Cumhuriyet Halk Partisi Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu, Cumhuriyet Halk Partisi Akçaabat İlçe Başkanı Emre Şahin Köroğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Trabzon İl Başkanı Mustafa Bak, Cumhuriyet Halk Partisi Trabzon Milletvekili Sibel Suiçmez Ve Trabzonspor’un Efsane Futbolcularından Başbakan Lakaplı Lemi Çelik Vatandaşlarla Bir Araya Geldi.

AKÇAABAT’TA GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA TÖRENİ YAPILDI AKÇAABAT’TA GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA TÖRENİ YAPILDI

Çok Sayıda Vatandaşın Katıldığı Program Öncesi Program Konukları İlk Önce Birer Konuşma Yaptı Ve Ardından Vatandaşlardan Gelen Soru Ve Önerilerine Cevap Verdiler.

Programın En Can Alıcı Noktası İse Yıldızlı Mahallesinde İkamet Eden Bir Vatandaşın İddia Ettiği Konu Oldu. Eline Mikrofonu Alarak Konuklara Hitap Eden Yıldızlı Mahalleli Vatandaş, “8.000 Seçmeni Olan Yıldızlı Mahallesinin Lağım Sularının Dereye Akması Sözleri Oldu. Her Kime Gittikse Bu Konu Hakkında Çözüm Bulamadıklarını Söyleyen Vatandaş Yetkilileri Göreve Davet Etti.”

Konu Hakkında Araştırma Yapan Akçaabatın Sesi TV, Vatandaşın Belirttiği Noktaya Giderek Konuyu Haberleştirdi.

KONU İLE ALAKALI HABERİMİZ TIKLA İZLE

Z Z Z Z

Editör: Köksal Ustaoğlu