Ziyaret kapsamında Şube Başkanı Burhan Bayraktar ile bir araya gelerek emekli vatandaşların durumu ve talepleri hakkında bilgi aldı.

Suiçmez, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Emeklilerin açlık sınırının altında maaş alarak hayatlarını sürdürmeye çalışmaları kabul edilemez bir durumdur. Bu zorlu süreçte emekli vatandaşlarımızın daha yaşanabilir bir hayat sürmeleri için elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz. Türkiye Emekliler Derneği Trabzon Şubesi ile gerçekleştirdiğimiz bu ziyaret, emekli vatandaşlarımızın karşılaştıkları sorunları daha iyi anlamamıza ve çözüm odaklı adımlar atmamıza olanak tanıdı."

GELİŞİGÜZEL VE ÜSTÜNKÖRÜ CEVAPLAR ÇAY ÜRETİCİLERİMİZİN SORUNUNA ÇARE OLMAMAKTADIR GELİŞİGÜZEL VE ÜSTÜNKÖRÜ CEVAPLAR ÇAY ÜRETİCİLERİMİZİN SORUNUNA ÇARE OLMAMAKTADIR

Suiçmez, emekli vatandaşların yaşam standartlarının iyileştirilmesi amacıyla mücadelelerine devam edeceklerini belirterek, "Emekli vatandaşlarımızın kabul edilebilir şartlar altında yaşamaları için mecliste mücadelemizi sürdüreceğiz. Emekli vatandaşlarımızın refahı ve huzuru için çaba sarf etmeye devam edeceğiz" dedi.

Editör: Köksal Ustaoğlu