2 Nolu Beşirli Mah. Nurettin Doğan Caddesi No;5 Ortahisar Trabzon Adresinde Faaliyet Gösteriyor. “Değirmen Fırın Cafe” de Kahvaltı (Spesiyel) Pizza, Sıcak Soğuk Yiyecekler, Et Ürünlü Yemekler, Izgaralar, A Dan Z Ye Bulabileceğiniz Gıda Ve Bürokrasiye Hitap Eden Tüm Yemek Çeşitleri Mevcuttur. Aynı Zamanda Nişan Ve Diğer Tüm Toplu Organizasyon Etkinlikleri De Yapılabilmektedir. Yolda İş’te Direksiyonda Qrkod Okutma Sistemi İle Siz Menü' yü Seçin Siparişiniz Gelinceye Kadar Hazır Olsun…

DEĞİRMEN FIRIN CAFE İŞYERİ SAHİBİ YÜKSEL DEĞER;

“Trabzon’da Vatandaşlarımızın Rahatça Vakit Geçirebileceği Güzel, Nezih Yeni Bir Adresi Var. Burada Ürünlerimizin Tamamı Kendi İmalatımız. Fırından Çıkıp Taptaze Şekilde Müşterilerimize Ulaştırıyoruz. Trabzon’daki Tüm Vatandaşlarımızı Mekânımıza Bekliyoruz” İfadelerini Kullandı.

Misyonumuz

Müşteri Memnuniyetini Temel Prensibimiz Olarak Benimseyerek; Güvenilir, Kaliteli, Sağlıklı, Hijyenik Ve Lezzetli Hizmetler Sunarak Yemek Sektörünün Kalite Çıtasını Sürekli Yukarı Çeken Bir Firma Olmak.

Vizyonumuz

Kalite Ve Hizmet Anlayışından Vazgeçmeden, Sürekli Yenilenen Ve Gelişen, Sektöründeki Yerini Koruyan, Müşteri Memnuniyetini Devamlı Kılan, En Önemlisi De Yemek Sektöründe Kaliteyi Ve İnsan Sağlığını Önemseyen Müşterilerin Tercih Ettiği Firma Olmak.

“Değirmen Fırın Cafe”

Hizmetlerini Sunarken Kalite Ve Lezzetten Ödün Vermeden Maksimum Müşteri Memnuniyetini Hedeflemekte Ve Hizmetlerinde Dürüst, Saygılı, Adil, Açık Ve Şeffaf Olmaya Özen Göstermektedir.

“Değirmen Fırın Cafe”

Müşteri Taleplerine Göre Üstün Hizmet Ve Yiyecek Kalitesi Sağlar. Hizmetin Her Aşamasında Ölçme Ve Değerlendirme Yapar Ve Mükemmeli Arar.

“Değirmen Fırın Cafe”

Tam Bir Takım Çalışması Yapar Ve Her Düzeydeki Çalışanımız Nihai Hedef İçin Üzerine Düşenin Fazlasını Yapmaya Gayret Eder.

Tlf:0 462 333 2 333

Çalışma Saatleri;

Sabah:06.00 – Akşam:24.00

Editör: Köksal Ustaoğlu