Diamond Güzellik Ve Bakım Hizmetleri Merkezi Sahibi Rüveyda Sevda Yavuz,Her İki Cihaz Hakkında Bilgi Verirken Cihazlardan Bay Ve Bayan Müşterilerin Faydalandığını Belirtti.

Rüveyda Sevda Yavuz,Her İki Cihazın Müşterilerimizin Tüm Vücut Bölgelerine Faydalı Olduğunu Sözlerine Ekledi.

LENF DRENAJ

Kan dolaşımından sonra vücudumuzdaki ikinci önemli sistem olarak bilinen lenf sistemi, lenf damarları ile tüm vücudumuza dağılmıştır. Beyaz kan dolaşımı olarak adlandırılan Lenf Sistemi, doğru şekilde çalıştığında iç organları temizler, atıkların vücuttan uzaklaştırılmasını sağlar. Ancak bazı durumlarda bu sistemin yeterli çalışmadığı görülür. Böyle durumlarda uygulanan Lenf Drenaj masajı ile bu sistem tekrar harekete geçirilir ve ortaya çıkan şikayetler en aza indirilir hatta ortadan kaldırılır. Selülit tedavisi, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma içinde tercih edilen drenaj masajı için Trabzon diamond güzellik ve bakım hizmetleri merkezi, teknolojik drenaj makinesi ile sizlere en etkili hizmeti sunmaktadır.

LENF DRENAJ NEDİR?

Lenf Drenaj, vücut dokusunu yenileyen ve lenf dolaşımını harekete geçiren bir uygulamadır. Drenaj masajı elle ve lenf drenaj makinesi ile yapılmaktadır. Elle yapılan yapılan basit hareketlendirmeler sonucu devreye drenaj masajı girer ve dolaşım sistemi üzerinde etki etmeye başlar. Makinenin yaptığı hareketler lenf sistemi üzerinde etkiliyken aynı zamanda kas yapısı üzerinde de olumlu birçok etkisi bulunur. Yağ yakımını artıran ve lenf dolaşım sistemini hızlandıran drenaj masajı; ödem, toksin birikimi, şişkinlik sorunu yaşayanlara, kilo problemi olanlara uygulanabilir.

LENF DRENAJ FAYDALARI

Düzenli gidilen seanslar sonrası etkisini oldukça gösteren bu uygulama, vücut için sayısız faydası ile bilinir. Lenf drenaj faydaları arasında;

·       Lenf sistemini harekete geçiren bu uygulama ile vücuttaki beyaz kan akışı hızlanır.

·       Artan kan akışı ile ödem ve toksinlerin vücuttan atılması mümkün hale gelir.

·       Kan dolaşımının hızlanması ile birlikte cilt kendini yenilemeye başlar.

·       Hazımsızlık gibi sindirim sistemi problemi yaşayanlarda rahatlama sağlar.

·       Selülit görünümünü en aza indirir.

·       Kaslar üzerinde yaptığı hareketler ile yağ yakımını hızlandırdığından, fazla kiloların ortadan kalkmasında etkilidir.

·       Vücut için önemli faydalar sunan drenaj uygulaması için siz de Nouvelle Vie Güzellik Merkezinde yerinizi alabilirsiniz.

Trabzon DİAMOND MEGIC CRUSH (Heykeltraş) Zayıflama Hizmeti

Alanında son teknolojiye sahip RF kullanarak kalın kalça, basen, bacak, kol, boyun ve yüz gibi bölgelerde depolanmış yağların ilk seanstan itibaren gözle görülür bir şekilde giderilmesine ve selülitlerde azalma sağlamaktadır.

Kişinin yapısı ve vücuduna göre ilk seanstan itibaren 2 cm ile 12 cm incelme sağlanmaktadır. Cildi sıkılaştırır ayrıca selülit sorunlarını giderir. Deri altındaki yağ hücrelerine ulaşarak parçalanmasını sağlar.Herhangi bir ışık enerjisinden faydalanmadan yağ dokuları ve kolajeni seçici olarak ısıtıp arttırdığı için her yaş ve tüm cilt tipine uygulanır. Yapılan uygulamadan hemen sonra cilt üzerinde gerginlik ve incelme görülür.

MAGİC CRUSH (HEYKELTRAŞ) UYGULAMA ALANLARI

·       Tüm Yüz ve Boyun

·       Kol

·       Bacak

·       Basen

·       Göbek ve Simit Bölgeleri

MAGİC CRUSH (HEYKELTRAŞ) NE İŞE YARAR

·       Uygulanan bölgede incelme ve sıkılaşma

·       Toparlama

·       Kırışıklık açma

·       Selülit giderme

·       Kas eklem ağrılarını giderme

MAGİC CRUSH (HEYKELTRAŞ) ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

·       Magic ultrasound; yağ hücrelerine gönderdiği frekans ile enerjiye dönüş komutu vererek parçalanmasını sağlar.

·       Vakum RF; Cildinizi gençleştirir, sıkılaştırır ve şekillendirir.

·       Ultra Hot; Sıcak ultrasound ve vibrasyon etkisi ile hem selülit hem de sıkılaşma ve incelme de etkilidir.

·       Biolif; Lenfatik akım ve infrared etkisi ile kasları güçlendirirken bölgesel ağrıları da ortadan kaldırır.

Editör: Köksal Ustaoğlu