CHP Trabzon Milletvekili Av. Sibel Suiçmez, Trabzon’da gerçekleştirdiği ilçe ziyaretleri çerçevesinde, Şalpazarı, Beşikdüzü, Vakfıkebir ve Tonya'da İlçe Örgütleri ile yerel seçimlere odaklı önemli toplantılar gerçekleştirdi.

Her bir ilçenin CHP ilçe başkanı ve yöneticileriyle gerçekleştirilen bu stratejik toplantılarda, Suiçmez, yerel seçim stratejilerini detaylı bir şekilde değerlendirerek, ittifak olsun, olmasın Cumhuriyet Halk Partisi’nin yerel seçimlerden zaferle çıkacağını, belediyelerin sosyal belediyecilik ile taçlandırılacağını söyledi.

Ayrıca, ilçe sakinlerinin beklenti ve önerilerinin özenle dinlenmesi gerektiğini, yerel seçimlerde başarılı olabilmek için vatandaşlar ile sürekli iletişim halinde olunması gerekliliğini vurguladı.

Suiçmez; “Örgütlerimiz ile bir bütün olarak; vatandaşlarımız ile iç içe olacak, yerel seçimlerden zaferle çıkacağız. Önce yerelde sonra genelde iktidar olacağız.” ifadelerini kullandı.

ADALET BAKANLIĞINDAKİ MÜLAKAT ADALETSİZLİĞİ TRABZON'A SIÇRADI! ADALET BAKANLIĞINDAKİ MÜLAKAT ADALETSİZLİĞİ TRABZON'A SIÇRADI!

Editör: Köksal Ustaoğlu