MHP Trabzon Milletvekili Adayı Şener Pul, Listede 3.Sırada Olmasına Rağmen 1.Sıra Milletvekili Adayı Gibi Gecesini Gündüzüne Katarak MHP Trabzon İl Ve İlçe Teşkilatları İle Birlikte,14 Haziran Cumhurbaşkanlığı Ve Milletvekilliği Genel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinin Trabzon’da En İyi Oyu Alması İçin Çalışıyor.

Akçaabat’ın Kırsal Mahallelerini Ziyaret Ederek Vatandaşlarla Bir Araya Gelen Şener Pul,14 Mayıs Seçiminin Önemine Dikkat Çekti. Pul, Seçimlerde MHP Ve Cumhur İttifakı İçin Oy İstedi.

Seçim Çalışmalarına Trabzon Ve İlçelerinde Son Güne Kadar Devam Edeceklerini Dile Getiren MHP Adayı Pul, “Bizler 14 Mayıs’ta Gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı Ve Milletvekilliği Genel Seçimleri İçin Partimize Ve Cumhur İttifakına Destek İçin Vatandaşlarımızı Ziyaret Ediyoruz Ve Destek İstiyoruz. Vatandaşlarımıza Cumhur İttifakının Güven Ve Huzurun Teminatı Olduğunu, Ülkemiz Üzerine Oynanan Oyunları Anlatıyoruz. Her Gittiğimiz Yerde Güzel Bir İlgi Ve Alaka İle Karşılaşıyoruz. Bizlere Güler Yüzle Yaklaşan Tüm Vatandaşlarımıza Ve Bizlerden Desteklerini Esirgemeyen MHP Trabzon İl Ve İlçe Teşkilatlarına Teşekkür Ediyorum. Açıklamasında Bulundu.

Editör: Köksal Ustaoğlu