Trabzon Ve Akçaabat İlçesinde Uzun Yıllar Pide-Lahmacun Ve Köfte Ustalığı Yapan Şenol Karabulut Ve Ortağı Muhammet Berber’in Sahibi Olduğu “Pulathane Pide Ve Köfte Salonu” Gerçekleştirilen Açılış Töreniyle Hizmete Açıldı.

İşyeri Sahiplerinden Muhammet Berber “Akçaabat Halkının Yeni Bir Lezzet İle Tanışacağını Söyledi.”

“Pulathane Pide Ve Köfte Salonu” Akçaabat İlçesi Akcami Yanında Yer Alan Pulathane İş Merkezinin 1.Katında Açılışını Yaparken, Gelen Vatandaşlara Pide, Lahmacun Ve Yemek İkramında Bulundu.

“Pulathane Pide Ve Köfte Salonunda” Pide, Lahmacun Çeşitlerinin Haricinde Haftanın Belirli Günlerinde Sulu Yemekler Yiyebilirsiniz. Ayrıca “Pulathane Pide Ve Köfte Salonunda” Her Sabah Günlük Çorba Çeşitleri Yer Almaktadır.

Şenol Karabulut Ve Ortağı Muhammet Berber’in Sahibi Olduğu “Pulathane Pide Ve Köfte Salonu ”Ramazan Ayı Süresince Güveç, Köfte, Çorba, Salata, Tatlı Menü Çeşidi İle İftar Saatlerinde De Hizmet Verecek.

Akçaabat’ta Hizmete Açılan “Pulathane Pide Ve Köfte Salonunun” Açılış Törenine;

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Akçaabat İlçe Müftüsü Alaettin Kırbıyık, Akçaabat Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Cevat Birinci, Esnaf Odası Başkanı Yaşar Sivrikaya, Esnaf Kredi Kefalet Başkanı İsmail Bulut, Ziraat Odası Başkanı Mustafa Hikmet Eyüpoğlu, Siyasi Parti Başkanları, Siyasi Partilerin Kadın Kolları Başkanları, Mahalle Muhtarları, STK Temsilcileri, Basın Mensupları Ve Çok Sayıda Davetli Katıldı.

Editör: Köksal Ustaoğlu