Mağazacılık yolculuğuna yeni bir halka daha ekleyerek ülke istihdamına katkı sağlayan Özdilek’in, Antalya, Bursa, Erzurum, İstanbul ve Sakarya illerinde bulunan 9 ayrı departman mağazasından sonra 10. mağazası da Çerkezköy Center AVM’de açıldı. 2 bin 700 metrekarelik alanda 2 katlı ve son derece modern mimari tasarımlarla dizayn edilen departman mağazada, binlerce çeşitten oluşan kadın, erkek, çocuk giyim, aksesuar ve ev tekstili ürünüyle birlikte bir evin ihtiyacı olabilecek bir çok ürün satışa sunuldu.

En Kaliteli Markalarla Keyifli Alışveriş Ayrıcalığı

Dünyaca ünlü sevilen markaların yanı sıra ev tekstili bölümünde havlu, bornoz, nevresim ürünlerinin tamamını kapsayan Özdilek Ev Tekstili, Sadem, Floretta markaları, tekstilde ise yine Özdilek markalarından; Funfair, Finesuits, Shefame, First Company, First Company Denim, First Company Sports ve Wishoes ile çocuk, kadın ve erkek giyim, ayakkabı, çanta ve aksesuar ürünleri yer alırken Travel Zone markalı valizler de kullanıcıların satışına sunuluyor. Oldukça geniş bir ürün gamı ve marka yelpazesine sahip olan Özdilek, yıl boyu devam eden çeşitli fırsat ve kampanyalarla da misafirlerine ayrıcalıklı alışveriş deneyimi yaşatıyor.

Birbirinden Özel ve Avantajlı Kampanyalar

Çerkezköy Center AVM, zemin ve birinci katta hizmet veren  Özdilek Departman Mağaza’da açılışa özel misafirlerine birbirinden cazip kampanyalar sunuyor. 20 - 23 Ekim tarihleri arasında yapılacak 100 TL tutarındaki alışverişlere, Özdilek el havlusu hediye edilecek. Bir diğer kampanya ise 20 - 31 Ekim tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500 TL giyim, ayakkabı ve ev tekstili alışverişlerine, 15 Kasım tarihine kadar geçerli 100 TL indirim kuponu hediye verilecek.

Var olduğu tüm alanlarda koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet veren Özdilek, perakende sektöründe 14 alışveriş merkezi, 7 hipermarket, 10 departman mağaza, 2 konsept lokum mağazası, 144 ev tekstili mağazası ve çevrim içi alışveriş sitesi Özdilekteyim.com ile misafirlerine kaliteli ürün ve hizmet imkanı sunmaya devam ediyor.

Editör: Köksal Ustaoğlu