İkinci el otomobil pazarında tüketiciye sundukları güvenli hizmetle fark yarattıklarını ve firma olarak düşük faizli finansman çözümleriyle müşterilerinin her koşulda yanlarında olduklarını belirten Otomobilen Otomotiv A.Ş Genel Müdürü Kenan Bilirgen, "Otomobil satın almada uygun finansmana erişimin zor olduğu bir dönemdeyiz. Otomobilen olarak araç sahibi olmak isteyenlere Nisan ayı itibarıyla başlattığımız 12 ay vade için geçerli, aylık %1,99 faizli 100 bin TL taşıt kredisi imkanı sunuyoruz. Ayrıca Otomobilen müşterilerine özel olarak sunulan avantajlı taşıt kredi kampanyasına ilave olarak tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar vadeli ödeme seçeneğimiz de bulunmaktadır." dedi.

Otomobilen Bahar Kampanyası

Nisan ayında başlayan kampanya kapsamında Otomobilen müşterilerine özel 12 ay vade için geçerli, aylık %1,99 faizli 100 Bin TL taşıt kredisi imkanı sağlanıyor. Aynı zamanda tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar vadeli çekim fırsatı da sunan kampanya Nisan ayı sonuna kadar devam edecek.

DÜNYANIN BULUŞMA NOKTASI İSTANBUL OLDU DÜNYANIN BULUŞMA NOKTASI İSTANBUL OLDU

Otomobilen Hakkında

Otomobilen, 100 yılı aşan köklü ticari geçmişi ile Türkiye’nin en güvenilir ve önde gelen şirketlerinden biri olan Tunalar Şirketler Topluluğunun, kurumsal ikinci el araç alım-satım markasıdır.

9 ilde tamamı %100 Tunalar sermayesiyle kurulmuş toplam 14 kurumsal şube ile müşterilerine en iyi araçları en uygun koşullarda sunan Otomobilen, ikinci el araç alım-satım, takas, kredi ve sigorta işlemlerinizde daima %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmektedir.

Editör: Köksal Ustaoğlu