Akçaabat ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu,26 Mart 2024, Salı Günü Saat:14.00’de Akçaabat Akcamii yanı Fatih parkında yapılacak olan mitinge tüm halkı davet ederek’ ’Akçaabat Mitingimize rekor katılım bekliyoruz’’ dedi.

“BAKACAĞIZ DEĞİL YAPACAĞIZ DİYEN BAŞKAN, OSMAN KALYONCU”

“Bugüne kadar sahada yaşadığım hikayeler insanların bizden istekleri ve Akçaabat için değişime olan arzularını mitingde değerli halkımızla paylaşmak istiyorum. Halkımızın çok iyi anladığı bazılarının anlamak istemediği projelerimizi orada tam detayları ile sizlerle paylaşacağım. Tüm halkımızın gelecek olduğunu bildiğim bu mitinge, özellikle kararsız seçmenin bizlerle olması çok değerlidir. Bu mitingde söylemlerim kararsızlar için miting sonrasında Akçaabat ile ilgili daha olumlu ve katkı sağlayacak oy kullanma fiiliyatına dönüşecektir. Buda Akçaabat’ımızın değişimine ve gelişimine katkı sağlayacaktır. Halkımız şunu bilmelidir ki talepleri dinleyen ve onları yerine getirmek için çaba harcayan birkaç kişinin talimatıyla değil halkın istekleriyle bu şehri yönetmeye hazır bir başkan olarak teveccüh görecek olduğumu biliyorum.30 yılın son 10 yılında belediyenin içerisinde olup 15 yıldır anlatılan projelerin başlatılamadığı gibi hala aynı projelerin yeni dönem dede sunulması yönetim açısından oluşmuş bir zaaftır.ilkkez güçlü bir ittifak kavramı Osman Kalyoncu etrafında büyük bir barış ve güven zemini oluşturmuştur. Daha çok sosyal belediyeciliği düşünen, bakacağız değil yapacağız diyen bir başkan olarak bu şehre hizmet edeceğiz. Onun için tüm vatandaşlarımızı (26 Mart 2024) Salı Günü Saat:14.00’de yapacak olduğumuz mitinge davet ediyorum.”

AKÇAABAT’IMIZIN BİLMESİNİ İSTERİM Kİ BU BİR SON DEĞİL YENİ BİR BAŞLANGIÇTIR AKÇAABAT’IMIZIN BİLMESİNİ İSTERİM Kİ BU BİR SON DEĞİL YENİ BİR BAŞLANGIÇTIR

Editör: Köksal Ustaoğlu