Meteorolojiden alınan bilgiler doğrultusunda koordineli bir çalışma gerçekleştiren Of Belediyesi ekipleri; ana arterlerde oluşabilecek olumsuzluklar adına teyakkuz halinde beklerken rakımı yüksek olan mahallelerde ise kar temizleme çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Evinden çıkamayan ihtiyaç sahiplerine ve sağlık problemi nedeniyle hastaneye gitmek isteyen vatandaşlara da belediye ekipleri tarafından destek olunuyor. Bu çalışmaların yanında Of Belediyesi ekipleri, sokakta bulunan canlarımızı da unutmayarak besleme çalışmaları yapıyor.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, kalıcı olumsuz kış koşullarından etkilenmesi için dikkatli ve tedbirli olmalarını istedi. Özellikler araç sürücülerini uyaran Başkan Sarıalioğlu, "Karla mücadelede geçtiğimiz sene olduğu gibi ekiplerimiz, mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarına devam ediyor. Ekiplerimiz, sabahın erken saatlerinde, ana arterler başta olmak üzere şehrimizin her tarafında teyakkuz halinde. Birçok noktada yaptığımız çalışmalar neticesinde hemşehrilerimiz ulaşımlarını kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyor. İhtiyaç sahibi ve sağlık sorunları olan vatandaşlarımıza da ulaşarak onların yanında olmayı sürdürüyoruz. Sokakta bulunan canlarımız içinde besleme çalışmaları yapılıyor. Karla mücadelede sorunsuz bir Of için belediyemiz 7/24 çalışmalarına devam edecek" dedi.

BAŞKAN SARIALİOĞLU PERSONELİNE KOLAYLIKLAR DİLEDİ

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ise vatandaşların kar yağışı dolayısıyla sorun yaşamaması adına tüm ekiplerin teyakkuzda olduğunu dile getirerek, "Sahada çalışan ve yolların açık kalması için üstün çaba sarf eden tüm Belediye çalışanlarımıza kolaylıklar diliyorum" ifadelerini kullandı.

BAŞKAN GENÇ’TEN KADIN ÜRETİCİLERE MÜJDE BAŞKAN GENÇ’TEN KADIN ÜRETİCİLERE MÜJDE

Editör: Köksal Ustaoğlu