Mustafa Şen’in Akçaabat programında kendisine AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, AK Parti Akçaabat İlçe Başkanı Ahmet Hüseyin Altıntepe, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Satu Şahin, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Çavuş ve AK Parti teşkilat üyeleri eşlik etti.

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, 14 Mayıs Genel Seçimler için seçim çalışmalarına hız veren AK Parti 2. Sıra Trabzon Milletvekili Adayı Mustafa Şen’i başkanlık makamında ağırladı. Başkan Ekim, makamında ağırladığı Mustafa Şen’e 2019 yılından bu yana Akçaabat’ta yapılan yatırımlar, hayata geçirilen, inşaatı devam eden ve projesi tamamlanmış olan çalışmalar hakkında detaylı bir sunum yaparak bilgi aktardı. Ayrıca Başkan Ekim, Mustafa Şen’e Akçaabat’ın ihtiyacı ve beklentisi olan projeleri de iletti.

Akçaabat’a yapılan hizmetler hakkında bilgi alan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve 2. Sıra Trabzon Milletvekili Adayı Mustafa Şen, Akçaabat’taki yatırımların artması ve projelerin hızla hayata geçmesi için ilgili bakanlıklara gerekli bilgileri ileteceğini söyledi. Akçaabat’ın il büyüklüğünde bir ilçe olduğunu da vurgulayan Mustafa Şen, “Akçaabat Belediyesi, şehrin ihtiyaçlarına uygun, modern ve bir o kadar da fonksiyonel projeler üretmiş olmakla birlikte birçoğunu da hayata geçirmiştir. Belediye Başkanımız Osman Nuri Ekim’i başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Biz de üzerimize düşen görevi ivedilikle yerine getirip Akçaabat’taki çalışmalara hız kazandıracağız. Müjdeleri peşi sıra Akçaabat’ımıza sıralayacağız.” Dedi.

DR. ÖĞRETİM ÜYESİ CANAN İNCE BÖREKCİ’DEN ÖĞRENCİ VE VELİLERE LGS UYARISI DR. ÖĞRETİM ÜYESİ CANAN İNCE BÖREKCİ’DEN ÖĞRENCİ VE VELİLERE LGS UYARISI

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim ise aslen Akçaabatlı olan Milletvekili Adayı Mustafa Şen’e Akçaabat’a gösterdiği ehemmiyet ve hassasiyet için teşekkür etti.

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve 2. Sıra Trabzon Milletvekili Adayı Mustafa Şen’e günün anısına hayata gözlerini açtığı Akçakale Mahallesi’nde bulunan ve kazı çalışmaları tamamlanan Akçakale Kalesi’nin yer aldığı üç boyutlu bir tablo hediye etti.

Mustafa Şen, Akçaabat Belediye ziyaretinin ardından şehir içindeki programına devam etti.