Buraya Kadar Her şey Normal. Fakat Projesi Dahi Hayata Geçmeden Geçiş Güzergâhının Tartışıldığı Pulathane Bulvarı Geçiş Yolu İnşaatına Başladı. Tarihi Ortamahalleye Hançer Vururcasına Mahallenin Kimyasını Bozan Pulathane Geçiş Yolu Başlatıldı Bugünkü Durumuna Kadar Getirildi. Kısım Kısım Devam Eden Yol Çalışması Sürecinde İstimlak Mağduru Ve 18.Madde Mağdurları Bu Sürecin İçerisinde Hak Arayışlarını Hala Devem Ettiriyorlar.

Haberi Okuyan Tüm Takipçileri Haber Yayına Girdikten Sonra Kendilerine Güzel Bir Hava Özellikle Hafta Sonu Olmasını Tavsiye Ediyorum, Başlangıcı Ve Bağlantı Yollarının Olmadığı Pulathane Geçiş Yolu Güzergahını Yaya Veya Araçlarınızla Birlikte Bir Gezin İnceleyin Ve Gözlemleyin..

Başladığı Günden İtibaren Akçaabat İlçemize Yakışmayan Pulathane Bulvar Geçiş Yolunda Öyle Kavşaklarla Karşı Karşıya Geleceksiniz ki Belki de Fıkra Diye Arkadaşlarınıza Eşinize Çocuklarınıza Anlatacaksınız.

HIDIRNEBİ YOLUNA SİS TEHLİKESİ İÇİN ÖNLEM HIDIRNEBİ YOLUNA SİS TEHLİKESİ İÇİN ÖNLEM

Özellikle Dürbinar Mahallesi Kavşağı Diye Hizmete Açıldı Diye Haberini Yaptığımız Gerçi Kavşak ’ta Diyemiyorum Artık Bu Muhteşem Yüzyılın En Kötü Kavşağını Görmenizi İstiyorum.

Haberin İçerisinde Yer Alan Fotoğrafları İyice İnceleyin. Fotoğrafta Gördüğünüz Kavşağın Fotoğraflarını Akçaabat Belediyesi Haber Merkezi Çekip Servis Yaptı. Haber Metnini de Akçaabat Belediyesi Haber Merkezi Yazdı. İddia Ediyorum Yazılan Ve Servis Edilen Haber Metninden Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim’in Kesinlikle Haberi Yoktur. Tanıdığım Kadarı İle Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim’de Dürbinar Mahallesi Kavşağı Hizmete Açıldı Haber Metnini Görse İdi Kesinlikle Haberi Servis Ettirmezdi.

Dürbinar Mahallesi Kavşağına Baktıkça, Başta Yıldızlı Akyazı Tünel Girişi Kavşağı, Trabzon Üniversitesi Kavşağı, Nihat Usta Kavşağı, Belediye Kavşağı, Askerlik Şubesi Kavşağı, Kavaklı Rahman Camii Önündeki Kavşaklar Kavşak Değillermiş.

Allah Aşkına Bırakın Aklımızda Dalga Geçmeyi. Dün Akşam Sosyal Medya Hesabım Facebook Ve Bugün Olmak Kaydı İle Gerek Karayollarından Gerek Mimar Ve Mühendislerden Konuyu Açıklığa Kavuşturduğumdan Ötürü Hassasiyet Telefonları Alıyorum.

Bırakın Acele Etmeyi Bu Yol Öyle Veya Böyle Yapılıp Bitirilecek. Seçim Yaklaşıyor. Seçim Yatırımları Deyip İşlerini Yapanlara Müdahale Olmayın. Aceleye Getirtip Böyle Rezil Rüsva Olduracak İşler Çıkartmayın. Zaten Pulathane Geçiş Bulvarı Projesi Skandal Bu Skandallara Sizler de Devam Etmeyin..

Editör: Köksal Ustaoğlu