KAEMSİ ESTETİK & KUAFÖR VE GÜZELLİK SALONU’NA 2.İNCİ ŞUBE

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Akçaabat Belediye Başkan Yardımcısı Ali Güngör, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Satu Şahin, CHP Akçaabat Belediye Meclis Üyeleri Baki Moradaoğlu, Mehmet Özbayrak, MHP Akçaabat Belediye Meclis Üyeleri İsmet Kırali, Ali Keskin,Akçaabat Esnaf Odası Başkanı Yaşar Sivrikaya, TRT Trabzon Bölge Müdürü Sami Serdar Şişman, Trabzon Berberler Ve Kuaförler Odası Başkanı Ahmet Vural Ve Çok Sayıda Davetlilerin Katılımıyla Söğütlü Mahallesi Gazi Bulvarı Kent Vadisi B Blok No:4/A Akçaabat / Trabzon Adresinde Açıldı.

KURDELAYI PROTOKOL MENSUPLARI İLE KAEMSİ ESTETİK KUAFÖR GÜZELLİK SALONU ORTAKLARI VE ÇALIŞANLARI İLE BİRLİKTE KESTİLER

Kaemsi Estetik & Kuaför Güzellik Salonu’nun açılış kurdelasını işletmeci ortaklar Emine Afyon, Hasan Caner Ata Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, davetliler Ve Kaemsi Estetik & Kuaför Güzellik Salonu çalışanları ile Birlikte kestiler.

“Kaemsi Estetik & Kuaför Güzellik Salonu” merkezi ortakları Emine Afyon,Hasan Caner Ata’yı takdir ettiğini belirten Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “Hele hele, bu kadar para harcayıp Trabzon’dan sonra Akçaabat Söğütlü mahallemize ikinci  şubeyi açtığınız için gerçekten sizleri takdir ediyorum. Hayırlı-uğurlu olsun" dedi.

Daha sonra açılış törenine katılanlar “Kaemsi Estetik & Kuaför Güzellik Salonu” merkezindeki son teknoloji cihazları test ederek Güzellik Merkezi iş ortakları Emine Afyon ve Hasan Caner Ata’dan bilgiler aldılar. Güzellik salonunda bazı cihazları müşterilerin yüzünde deneyen Emine Afyon, doğru kullanımın çok önemli olduğuna vurgu yaptı. Kendisi gibi acemilerin değil uzman kişilerin bu işi yapması gerektiğini belirten Emine Afyon ve Hasan Caner Ata, sağlıklı güzelleşmek isteyen Akçaabatlı ve Trabzonlu hanımların merkeze mutlaka uğraması gerektiğini ifade ettiler.

TECRÜBE VE DENEYİMİMİZ İLE SEKTÖRE YÖN VERİYORUZ

Hepsi son teknoloji cihaz ve uzman ekiple donatılan, “Kaemsi Estetik & Kuaför Güzellik Salonu” başta Söğütlü mahallesinde oturan kadınlar olmak üzere Akçaabat ve Trabzon’un genelinde güzelleşmek isteyen kadın ve erkeklerin tercih merkezi olacağı şimdiden belli. Emine Afyon, uzun yıllara dayanan tecrübesini Trabzonlu kadınların güzel kalması için kullanıyor.

İşletmesinde hizmet veren ekip arkadaşlarının hepsinin profesyonel olduğuna dikkat çeken Emine Afyon, son teknoloji cihazlarla da hizmet veriyor.

MERKEZDE YOK YOK

“Kaemsi Estetik & Kuaför Güzellik Salonu” Merkezi’ni tercih eden Akçaabatlı Trabzonlu kadınlarımız pişman olmayacağını belirten Emine Afyon, "Estetik güzellik, bölgesel incelme, kalıcı epilasyon, lazer epilasyon, depilasyon, medikal cilt bakımı, leke tedavisi dermapen, protez tırnak, kaş tasarımı, mikroblayding-kıl tekniği pudralama, vücut şekillendirme, medikal ayak ve topuk bakımının yanı sıra uzman eşliğinde hidrofeysıl medikal cilt bakımı yapıyoruz" dedi.

KUAFÖR HİZMETİMİZ DE VAR

“Kaemsi Estetik & Kuaför Güzellik Salonu” Merkezimiz de Gelin –Kına saçı başta olmak üzere hizmet verdiklerini söyleyen Emine Afyon, kuaför bölümümüzde ayrıca; kaş-bıyık, dip boya, düz boya, saç kesim, fön, keratin bakım, ombre, sombre, röfle, ağda tüm vücut, nişan saçı hizmetlerini veriyoruz.

Müşterilerimiz Bizlere sosyal medya üzerinden ve telefonlarımızdan ulaşabilirler.

İnstagram: kaemsi_trabzon

Tlf:0 532 469 85 61

Editör: Köksal Ustaoğlu