İYİ Parti Trabzon İl Başkan Adayı Fatma Başkan Kahvaltıda İl Delegeleri İle Buluştu, Kahvaltıya 500’ün Üzerinde Delege Ve Birçok İlçe Başkanı Katıldı.

Trabzon İYİ Parti İl Başkan Adayı Fatma Başkan, Trabzon İYİ Parti İl Delegeleri İle Kahvaltıda Buluştu. Kahvaltıya İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Ali Sağır, Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanı, Birçok İlçe Başkanı Ve Delege Katıldı. Fatma Başkan Daha Önce Yapılan Basın Toplantısında 13 İlçenin Desteğini Net Şekilde Almıştı. Kahvaltı Organizasyonu İle İse 18 İlçenin Desteğini Aldığını Gösterdi. Kahvaltıya İse 500’ün Üzerinde Delege Katıldı. Kahvaltıda Konuşan Fatma Başkan, Birlik Ve Beraberlik Mesajları Verdi.

“GELENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM” 

Konuşmasına Toplantıya Katılanlara Teşekkür Ederek Başlayan Başkan, “Çok Saygıdeğer İlçe Başkanlarım, Kıymetli Delegelerimiz Ve Teşkilatımızın Birbirinden Değerli Üyeleri Hepinizi Saygıyla Ve Muhabbetle Selamlıyorum. Hoş Geldiniz, Sefalar Getirdiniz. Öncelikle Çok Mutlu Olduğumu İfade Etmek İstiyorum. Bu Kalabalığı Bugün Burada Görmek Beni İnanılmaz Gururlandırdı Ve Motivasyonumu Arttırdı. Hepinize Ayrı Ayrı Çok Teşekkür Ediyorum Ve Hep Birlikte Bir Alkışı Hak Ettiğimizi Düşünüyorum.  Kıymetli Yol Arkadaşlarım Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendinin Liderliğinde İnşallah Aydınlık Yarınlara Hep Birlikte Ulaşacağız. Kol Kola, Omuz Omuza Ve Her Zamankinden Daha Çok İnanarak, Çalışarak, Azmederek Aydınlık Türkiye’yi Hep Birlikte İnşa Edeceğiz.” Şeklinde Konuştu.

“KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK” 

Seçimden Sonra Hemen Çalışmalara Başlanacağı İfade Eden Fatma Başkan, Aynı Zamanda Kapısının Da Herkese Açık Olduğunu Vurgulayarak, “Ülkemizin Gerçek Sorunlarını Çözmek İçin Var Gücümüzle Çalışacağız. İlçe İlçe, Mahalle Mahalle Her Bir İnsanımıza Dokunarak Sorunlarını Dinleyeceğiz. Bu Sorunları Çözmek İçin Stratejiler Gerçekleştireceğiz. Siyasete Yeni Bir Bakış Açısını Hep Birlikte Getireceğiz. Asla Ama Asla Ayrıştıran, Kutuplaştıran Olmayacağız. Lütfen Yanlış Anlaşılmasın Bunları Yapabilmemiz İçin Tabi Ki Öncesinde İl Başkanlığı Seçimini Kazanmış Olmamız Gerekiyor. İşte Burada Da Siz Kıymetli Delegelerimizin Desteğine Talibim.  İl Başkanlığı Seçimini Hep Birlikte Kazanacağız. Sadece Bugün Bu Salonda Bulunan Arkadaşlarımız Olarak Değil, Partimizin Her Bir Ferdi Olarak Kazanmış Olacağız. İl Başkanlığı Seçiminden Hemen Sonra Çalışmalarımız Başlatacağız. Kapımız Herkese Ardına Kadar Her Zaman Açık Olacak.” İfadelerini Kullandı.

“ÖNCE TRABZON’DA SONRA TÜRKİYE’DE BİRİNCİ PARTİ OLACAĞIZ”

Başkan, İYİ Partiyi Önce Trabzon’da Sonra Türkiye’de Birinci Parti Yapacaklarını Kaydederek, Sözlerini Şu Şekilde Bitirdi:

“Önümüzde Genel Seçim İçin Sayılı Günler Kaldı O Yüzden Kısır Çekişmelerden, Sosyal Medyadaki Takışmalardan Arınarak Her Günümüzü Siz Kıymetli Delegelerimizin Ve Üyelerimizin Desteğiyle Dolu Dolu Geçireceğiz. İYİ Parti’yi Önce Trabzon’da Sonra Tüm Türkiye’de Birinci Parti Yapacağız. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i İnşallah Başbakan Olarak Göreceğiz.  Kıymetli Dava Arkadaşlarım; Bu Duygu Ve Düşüncelerle 28 Ocak 2023 Cumartesi Günü Yapılacak Olan 3. Olağan Genel Kurulumuzun Hayırlara Ve Aydınlık Yarınlara Vesile Olmasını Diliyorum.  İyi Ki Varsınız, İyi Ki İyilik Kervanında Birlikte Yol Alıyoruz. Ben Tekrardan Bugün Zamanlarınızdan Feragat Edip Burada Bulunduğunuz İçin Sizlere En Kalbi Duygularımla Şükranlarımı Sunuyorum.”

Haber Kaynak:habercuk

Editör: Köksal Ustaoğlu