İYİ Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Veysel Kurtoğlu seçim çalışmalarını hızla sürdürüyor. Çalışmalarına sokak sokak gezerek halkın içinde geçiren Veysel Kurtoğlu, semt pazarlarını ziyaret ediyor. Özellikle dar gelirli kesim ve emekliler tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Kurtoğlu, emeklilere yönelik yaptığı projeleri her fırsatta dile getiriyor.

“EMEKLİ SEMT PAZARINA ÇIKAMAZ HALE GELDİ”

AKÇAABAT’IMIZIN BİLMESİNİ İSTERİM Kİ BU BİR SON DEĞİL YENİ BİR BAŞLANGIÇTIR AKÇAABAT’IMIZIN BİLMESİNİ İSTERİM Kİ BU BİR SON DEĞİL YENİ BİR BAŞLANGIÇTIR

Emeklilerin büyük teveccühü ile karşılaştığını ifade eden Veysel Kurtoğlu, “Trabzon’da artık emekli semt pazarına dahi çıkamaz oldu. 22 yıl önce çay ve simitle seçim propagandası yapan Tayyip bey, emeklimizi simit ve çaya mahkum etmiştir. Açlık, geçim ve asgari ücret sınırının atında maaş alan ve ezilen emekliler artık sandıkta görüşeceğiz diyorlar. Sosyal belediyecilik anlayışımızda özellikle emeklimizin yanında olacağız. Fonlarımızı yandaşlara değil emeklilerimize aktaracağız. Emeklilerimiz bu yaşam biçimini hak etmiyor. Bedelini peşin ödediği hakkını istiyor. Emeklimizin refahı için emekli sosyal tesisimizi (EST) hizmete geçireceğiz. Ben emeklime güveniyorum, emekli de bana güveniyor.” şeklinde konuştu.

Erolgedikli

Editör: Köksal Ustaoğlu