Özellikle Türkiye’nin Dört Bir Tarafından İstanbul’a Giden Ve Kalacak Yeri Olmayanlara  Ev Sahipliği Yapan İBB Florya – Zeytinburnu Sosyal Tesisleri Beş Yıldızlı Otel Konforunda Hizmet Veriyor.

İstanbul’da Kaldığım Süre İçerisinde Bana Ev Sahipliği Yapan İBB Florya Sosyal Tesislerinin Bir Diğer Özelliği İse Marmaray Trenine Çok Yakın Olması. Marmaray İle Buradan Başta Anadolu Yakası Olmak Üzere İstanbul’un Birçok İlçelerine Gidebilme İmkânına Sahip Oluyorsunuz.

Florya Deniz Kenarına Çok Yakın Olan İBB Florya Sosyal Tesislerinin En Büyük Farkı İse Günlüğünün Çok Uygun Olması. Beş Yıldızlı Otel Konforunda Olan Sosyal Tesisin Günlüğü 125 TL.

Muhteşem, Profesyonel Çalışma Ekibine Sahip Olan İBB Florya Sosyal Tesisinde Görev Yapan Tesis Amiri: Yasin Aydın, Tesis Amiri Yardımcısı: Tamer Kaya, Muhasebe Şefi: Alperen Kesgin, Aşçı: Orhan Dayanç, Garson: Hamit Dinçer, Kat Görevlisi: Berivan Güren’e Gösterdikleri İlgi Ve Alakalarından Ötürü Teşekkür Ediyorum.

Tesisi Tesis Yapan Çalışma Ekibidir. Bunuda İBB Florya Sosyal Tesislerinde Görebilirsiniz. Şahsım Olarak Ben Gittim Ve Gördüm. Son Derece Misafirperver Aile Ekibi Olan Arkadaş Grubu İBB Florya Sosyal Tesisinin Yüz Akları Olduklarını Abartısız Söyleyebilirim.

İBB Florya Sosyal Tesislerinde Ayrılmadan Önce Değerli Personelle Küçükte Olsa Horon Oynama Fırsatı Buldum O Kadar Sıcakkanlı Arkadaşları Tanıdım Ki Bir Dahaki Seferki Programlarımı Erkene Alıp Geri Gelesim Geldi Şimdiden.

Akçaabat’tan, Trabzon’dan İstanbul’a Gidecek Olanlara Konaklama Sorunu Çekecek Olanlara Sesleniyorum. İstanbul’da Evinizin Var Olduğunu Bilmenizi İstiyorum. Sadece 125 TL. Karşılığında Beş Yıldızlı Otel Konforunda Misafirperver Personel Eşliğinde İBB Florya Sosyal Tesislerinde Kalabilirsiniz.

Ben Çok Memnun Kaldım Eminim ki Sizlerde Gittiğinizde Memnun Kalacaksınız..

Editör: Köksal Ustaoğlu