Trabzon İmperial Hastanesi yönetimi bugün basın mensupları ile bir araya geldi. Sohbet toplantısında soruları yanıtlayan İmperial Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Çelebi, otopark sorununun yakın zamanda çözüleceğini ifade etti.

Trabzon İmperial Hastanesi Yönetimi bugün basın mensupları ile bir araya geldi.

İmperial Hastanesinde yapılan sohbet toplantısında hastanenin yönetim kurulu başkan yardımcısı Mehmet Çelebi, dikkat çeken açıklamalar yaptı.

İmperial Hastanesinin üst kademe isimlerinin katıldığı toplantıya, Trabzon basını da yoğun ilgi gösterdi.

Sohbet toplantısında konuşan Çelebi, özetle şu ifadeleri kullandı:

OTOPARK SORUNU!

Otopark ile ilgili doğrudur, sorunumuz var. Sağ olsunlar, arkadaşlar ilgileniyorlar. Önümüzdeki günlerde çok daha rahat ortama kavuşacağız.

Bizim yoğunluğumuzdan kaynaklanıyor bazı şeyler. İnşallah ilerleyen günlerde çözüm noktasında bizim de işlerle uğraşan birim amirlerini çalışmaları var. Çözeceğiz inşallah.

HASTANENİN TAŞINMASI!

Hastanenin taşınması söz konusu değil. Burası bizim ana binamız. Öyle bir yerden bir yere taşımak kolay değil. Yeni bir hastane projemiz var.

NEREDE?

O da şimdilik bizde kalsın…

SAĞLIK TURİZMİ

Sağlık Turizmi bizim son dönemde olmazsa olmazlarımız arasında. Bölgenin birçok yerine sağlık turizmi hizmeti veriyoruz. Batum’da ciddi anlamda sağlık turizmi hizmeti veriyoruz. Bu sadece bize değil bölgedeki bütün hastanelere yayılan durum.

Emniyetle üzerinde durup, daha çok arttırmanın planlamalarını yapıyoruz. Bu işle ilgili odanın da (TTSO) projesi var. Tiflis Trabzon uçuşları ile ilgili ciddi çalışmamız var. Sona doğru gelmiş durumdayız. 25 koltuk garantisi istiyor. Bizler kurum olarak destek vereceğiz. Yapı olarak destek vereceğiz. AXma sadece bir kurumun, 2 kurumun destek vermesi yetmez. Buna devlet kurumları, acentelerin de dahil olması gerekiyor. Çünkü oradan gelecek turistler sadece sağlık hizmetini kapsamayacak. Her kesimi ilgilendiriyor.

Bakü’yü es geçmemek lazım. Ciddi çalışmalarımız var. Hastane olarak çalışıyoruz, ciddi yatırımlar yapıyoruz. Son seyahatimizde, yaptığımız görüşmede Mayıs ayı itibariyle Bakü Trabzon seferleri 4’e, uçak kapasiteleri de 180’e çıkıyor. Oradan buraya hem normal hem de sağlık turizmi adına ciddi gelen olmasını bekliyoruz.

Bütün derdimiz şehrimiz, insanlarımız.

KANUNİ ANADOLU LİSESİNİNİ HALI SAHASININ ALTINDA OTOPARK

Projeyi aşamadık. Sebebi de şöyle: Toplu bir bürokrasi var işin içinde. Milli Emlak’a ait yer. Milli Eğitime kiralanıyor. Anıtlar Kurulunun içinde olduğu alan. Çok girişimimizi oldu orayla ilgili. Projelerimiz de hazırdı ama olmadı, aşamadık.

GÜNEŞ ENERJİSİ SANTRALİ

Merzifon’da Anadolu Sağlık Hizmetleri adına öyle bir hizmetimiz var. Şu anda üretime başladı!

korfez-2

Haber Kaynak:61 Saat

Editör: Köksal Ustaoğlu