• DOLAR 33,20 %-0.11
  • EURO 36,02 %-0.60
  • ALTIN 2.546,09 %-2.11
  • BİST100 11.156 %0.15
  • BITCOIN 66.201 %3.13
  • ETHERIUM 3.492 %2.46
27°
İlter KASAP

İlter KASAP

Tüm Makaleleri

Akçaabatın Sesi İnternet Haber Sitesi Spor Yazarı

SEN ANLAT HOCAM

Akçaabatın Sesi İnternet Haber Sitesi Köşe Yazarı İlter KASAP, MKE Ankaragücü - Trabzonspor Müsabakasını Değerlendirdi.

Golü Kim Atacak?

Akçaabatın Sesi İnternet Haber Sitesi Köşe Yazarı İlter Kasap, 2-2 Sonuçlanan Trabzonspor-Konyaspor Müsabakasını Değerlendirdi.

Sadece Üç Puan

Son haftaların kazanan takımı Sivas spor karşısında oyuna yine arkadan paslarla savunma arkasına atılan uzun paslarla başlayan Trabzonspor onuncu dakikada hamsick in çok güzel vuruşunda öne geçti.

Puan Puandır

Beşiktaş müsabakasına Monako maçının yüksek morali ile başlayan Trabzonspor karşılaşmaya çok diri ve mücadeleci başladı.

İşte Böyle Şampiyon

Müsabakaya rotasyon la başlayan Trabzonspor karşılaşmaya diğer maçlara nazaran çok daha diri hareketli ve canlı başladı.

Ne Oynadık

Karşılaşmaya elindeki kadroya bakıldığında ideal bir on birle başlayan Trabzonspor da panik,  pas hatası ve hızlı oynayamama hastalığı bu maçın ilk yirmi beşinci dakikalarında da devam etti.

Suçlu Kim

Anlayana aşk olsun. Geçen sezonun rehavetinden kurtulamayan sezona bir türlü konsantre başlatamayan Trabzonspor Monako maçına galibiyet parolası ile gitti.

Sadece 3 Puan

Milli takım arasının takıma iyi geleceği düşüncesi,   başta teknik direktör ve tüm camia için aynı fikirdi yanılmıyorsam.