H&M Forum Trabzon mağazası, 1460 metre kare satış alanından oluşuyor. Mağaza kadın modasının sıkı takipçisi Everyday, gençlerin favorisi Divided, Men Basics, çocuk ve tüm konseptlerde denim, iç giyim ve aksesuar koleksiyonlarını kapsıyor. Dekorda ve mimari uygulamalarda daha sürdürülebilir materyaller kullanılan mağaza full led aydınlatma özelliğine sahip. Mağazada çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen malzemeler yer alıyor ve mobilyalarda FSC global sertifikalı ahşap kullanılıyor. H&M bu yeni mağaza konseptiyle müşterilere kapsayıcı ve sıcak bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefliyor.

“H&M olarak Türkiye pazarındaki konumumuzdan ve müşterilerimizin bize gösterdikleri ilgiden dolayı çok mutluyuz. Potansiyeline inandığımız lokasyonlarda mağaza açmaya ve Türkiye pazarında büyümeye devam ediyoruz. Trabzon’da ilk mağazamızı açtığımız için çok mutluyuz.  Açılışa olan yoğun ilgi bizi çok heyecanlandırdı. H&M deneyimini mağazalarımızda müşterilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz.” diyor H&M Türkiye Ülke Müdürü Müge Arpacıoğlu.

H&M Forum Trabzon AVM’deki açılışı ile Türkiye’deki mağaza sayısı 45 ve toplam çalışan sayısı yaklaşık 2000 oldu. H&M, güçlü performans sergilediği Türkiye pazarındaki açılışlarına önümüzdeki aylarda da emin adımlarla devam edecek.

BAŞKAN EKİM “İSLAM ÂLEMİNİN REGAİB KANDİLİ’Nİ TEBRİK EDİYORUM” BAŞKAN EKİM “İSLAM ÂLEMİNİN REGAİB KANDİLİ’Nİ TEBRİK EDİYORUM”

Yeni Fikirler

Editör: Köksal Ustaoğlu