Başkan Ekim, esnafları ziyaret ediyor, hemşehrileriyle selamlaşıp hasbihal ediyor. Belediye Başkanı Ekim, ziyaretleri kapsamında esnaf ve vatandaşların görüş, istek, talep ve önerilerini tek tek dinliyor; Akçaabat’ta yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında hemşehrilerine bilgi veriyor.

OMUZ OMUZA DAHA İLERİYE

ANKARA’DA HAFİF RAYLI SİSTEM ZİRVESİ ANKARA’DA HAFİF RAYLI SİSTEM ZİRVESİ

Akçaabatlı hemşehrileriyle her zaman bir araya gelen Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, güler yüzlü ve alçak gönüllü sohbetiyle herkesin gönlüne taht kuruyor.

Vatandaşların dertlerini tasalarını, kederlerini sevinçlerini paylaşmaya özen gösteren Başkan Ekim, “Her fırsatta hemşehrilerimizle bir araya gelmeye gayret ediyoruz. Sizlerle hasbihal etmek, sizlerin taleplerini dinlemek, sizlere gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştirecek olduğumuz işleri anlatmak bizim için çok önemli. Akçaabat’ımızı el ele vererek daha ileriye taşıyacağız. Biz elimizden geleni, devletimizin ve milletimizin imkanlarını Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın desteği başta olmak üzere bakanlarımızın, milletvekillerimizin, parti teşkilatımızın ve hemşehrilerimizin gücüyle Akçaabat için seferber etmeye devam ediyoruz. Hemşehrilerimizin sevgisinin ve desteğinin gücüyle her işin üstesinden geliyoruz. Burada sizler için varız. Tüm gayretimiz vatandaşlarımızın refahı için. Tüm çabamız Akçaabat’ımız için.”

Editör: Köksal Ustaoğlu