Kendine Ait Özel Arabası Olmayanlar Trabzon Havalimanına Gitmekte Zorluk Çekenler,Akçaabat İlçesinden Gündüz,Akşam ve Gecenin İlerleyen Saatlerinde Trabzon Havalimanına Nasıl Gidecek Olduklarını Biliyormusunuz.

İnanın Cevap Olarak Gidemeyecek Kadar Durum Vahim.

Havaalanlarında Yolcu Taşımacılığı Yapan Havaş'ın Neden Akçaabat İlçesine Servis Yapmadığını Havaş Yetkililerine Sordum.Cevabıda Çok Basit..

Cevap "Başta Akçaabat İçesi Yerel Yöneticileri Olmak Üzere İktidar Partisi Yetkililerinin Talep Etmeleri Gerekiyormuş"

Eğer Havaş Yetkililerinin Verdiği Cevap Doğru İse Bende Buradan İstiram Ediyorum..

Başta Akçaabat Belediyesi Başkanı Sayın Osman Nuri Ekim,AK Parti Akçaabat İlçe Başkanı ve Yöneticileri Olmak Üzere STK Temsilcileri, Lütfen Uçak İle Akçaabat İlçesinden Trabzon Havalimanına Gidecek,Trabzon Havalimanından Akçaabat'a Gelecek Olan Yolcuların Yaşadığı Mağduriyetleri Sizlerin Talepleri Doğrultusunda Lütfen Çözün.Bu Benim Şahsi Talebim Değil.Belki Sizlerin Özel Arabaları Var.Fakat Olmayanlar İçin Havalimanına Akçaabat'tan Gitmek İşkence Gibi.

Akçaabat İlçesinde Havaş'a Ait Bir Durak Olsa Oradan Belirli Saatlerde 30 dk.da Bir Olabilir.Trabzon Havalimanına Servis Yapılsa Eminim En Büyük Hizmetlerinizden Birini Yapmış Olursunuz..

Bir Ailenin Çoluğu var Çocuğu Var.Özellikle Kız Çocukları İçin.Gecenin İlerleyen Saatlerinde Nasıl Akçaabat'a Gelebilecek Olduğunu Biliyormusunuz.

Gece Akçaabat'a Dolmuş Yok.Sadece Havalimanında Taksiler Var.Onlarda Pahalı.Hadi Bakalım Çıkın İşin İçerisinden.

Tamda Taksilerin Yanından Kalkan Havaş Arabaları Var.Akçaabat Tarafına Gelecekler İçin Sadece Beşirliye Kadar Servis Yapıyorlar.Beşirliden de Akçaabat'a Bir Minibüse Binmek Gerekiyor.

Hadi Yetkililer..Sizin Gayretlerinizle Havaş'ı Akçaabat'a Getirelim İnsanlarımızı Mutlu Mutlu Sorunsuz Bir Şekilde Trabzon Havalimanına Taşıyalım.

Editör: Köksal Ustaoğlu