Trabzon’un Düzköy İlçesine Bağlı Çayırbağı Mahallesinin Sevilen Kahveci Esnaflarından Ve Sosyal Medya Fenomeni Hamit Ercümer 2024 Yerel Seçimlerinde Çayırbağı Ortamahalle’ye Muhtar Adayı Olduğunu Açıkladı.

Çayırbağı Ortamahalle Muhtar Adaylığını Haber Sitemiz Aracılığı İle Seçmenlerine Duyuran Hamit Ercümer; “

"Sayın Ortamahalle Mahallesi Sakinleri; "Allah Nasip Ederse 2024 Mahalli İdareler Seçiminde Mahallemizden Muhtar Adayıyım. Bu Seçimde Sizlerin Desteğine İhtiyacım Var, Şimdiden Desteklerini Ve Dualarınızı Benden Esirgemeyen Tüm Mahalle Sakinlerimize Ve Eş Dost Arkadaşlarıma Sonsuz Teşekkür Ederim" Dedi.

"BANKAMATİK MUHTARI DEĞİL GÖNÜLLERİN MUHTARI OLMAYA TALİBİM"

Çayırbağı ortamahallesi’ne hizmet getirmek için aday olduğunu belirten Muhtar adayı Hamit Ercümer açıklamasında, “Ortamahallemizin eksiklikleri başta olmak üzere mahallemizin tüm sorunlarıyla yakından ilgileneceğim. Bankamatik Muhtarı değil gönüllerin Muhtarı olmaya talibim.” dedi.

Gelen büyük talep ve teveccüh sonrası doğup büyüdüğü ve hala İkamet ettiği Çayırbağı’na hizmet etmek için bu yola çıktığını ifade eden Hamit Ercümer adaylığı konusunda yaptığı istişarelerinde "Hangi kapıyı çaldıysam, kiminle konuştuysam adaylığım için çok sevindiğini söylüyor. 'Hamit Ercümer  tuttuğunu koparır mahallemize de güzel hizmetler getirir' diyorlar" ifadelerini kullandı.

Editör: Köksal Ustaoğlu