Trabzon Büyükşehir Belediyesi Tarafından İlçelerde Organize Edilen Halkla İç İçe İftar Programları Devam Ediyor.

Ramazan’ın 9.Gününde Akçaabat Sahil Parkında Havuzların Bulunduğu Alanda Akçaabat Halkına Açık Gerçekleştirilen İftar Programı Akçaabat’ta Bir İlk Olarak Kayıtlara Geçti. Bir Önceki Ramazanlarda Halka Açık İftar Programlarının Yapılmadığı Akçaabat’ta, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun Akçaabat İlçesinde Gerçekleştirmiş Olduğu Ve Bizzat Kendisinin de Katılmış Olduğu Halkla İftar Açma Programı Çok Anlamlıydı.

İftarını Akçaabatlılarla Açan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, İftar Saatine Saatler Kala Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen İle Birlikte İftar Yapılacak Olan Alana Gelerek Burada İftara Katılan Vatandaşlarla Tek Tek İlgilendiler.

Ak Parti Trabzon Milletvekili Aydın Bıyıklıoğlu, Akçaabat Kaymakamı Abdul Rauf Ulusoy, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ak Parti İl Başkanı Adnan Günnar, Ak Parti Akçaabat İlçe Başkanı Ahmet Ziya Öztürk,   Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, Akçaabat Müftüsü Ramazan Tekin, Akçaabat İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Köse, Akçaabat Esnaf Odası Başkanı Yaşar Sivrikaya, Akçaabat Muhtarlar Derneği Başkanı Eyüp Gedikli İle Birlikte Akçaabat Belediye Meclis Üyeleri Mahalle Muhtarları Ve Çok Sayıda Vatandaşın Katıldı.http://www.youtube.com/watch?v=nhgMQjeIaII&feature=youtu.beYaklaşık 1000 Kişilik Servisin Açıldığı Akçaabat İftar Programının Menüsünde Çorba, Güveç, Pilav, Ayran Ve Tatlı Vardı. Açık Havada Halkla İç İçe Açılan İftar Yemeğinde Bir Konuşma Yapan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Şunları Söyledi.

“Bölgemizin Evladı Olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Düzenlediğimiz İftar Programı Nedeniyle Hepinize En Derin Selam, Saygı Ve Muhabbetlerini Gönderdi. Başbakanımız Sizlerin Hizmetinde 12 Yılın Sonrasında Allah'ın İzni İle Yürüdüğü Cumhurbaşkanlığı Yolunda Hepinizin, Hepimizin Desteklerini Bekliyor. Bölgemizin, Şehrimizin İnsanı Olan Recep Tayyip Erdoğan Ömrünü Hizmetle Geçirdi. Şimdi Onun Bizlere Verdiği Destekleri Hepimizin Ona Vermesini Arz Ve İstirham Ediyorum. Dedi.

Daha Sonra Akçaabat Müftüsü Ramazan Tekin İftar Yemeğine Katılanlara Dua Yaptırdı Ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi Tarafından Organize Edilen Ve Verilen İftar Yemeği Sona Ermiş Oldu.

IMG_2723

IMG_2743

IMG_2760

IMG_2777

IMG_2779

IMG_2790

IMG_2799