İlk şubesi Söğütlü Mahallesi Çiftlik Caddesi No: A/6’da Açan Güzellik uzmanı Dilek Altuntaş burada Hem Erkek Hem de Kadın müşterilerine hizmet veriyor. İkinci şubesini ise Akçaabat Sivrikaya İş Hanı: Kat:3 adresinde Dilek Altuntaş Burada sadece kadın müşterilerine hizmet verecek olduğunu belirtti.

I M G 3142

Son sistem cihazları ve güler yüzlü personelleri ile müşterilerine Söğütlü ve Akçaabat Şubelerinde hizmet veren “Dilek Altuntaş Güzellik ve Bakım Salonu” Sahibi Dilek Altuntaş; “Son derece modern ve hijyenik bir ortamda müşterilerimi ağırlamaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

“Dilek Altuntaş Güzellik ve Bakım Salonu” Akçaabat Şubesi’nin Açılış törenine Akçaabat Esnaf Odası Başkanı Yaşar Sivrikaya, CHP Akçaabat İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Gedikli ve çok sayıda davetli katılırken “Dilek Altuntaş Güzellik ve Bakım Salonu’nun Açılış kurdelesini Akçaabat Esnaf Odası Başkanı Yaşar Sivrikaya, CHP Akçaabat İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Gedikli, Dilek Altuntaş Güzellik ve Bakım Salonu Sahibi Dilek Altuntaş, Karadeniz Güzellik Merkezi Sahibi Hatice Demir İle Birlikte Kestiler.

“DİLEK ALTUNTAŞ GÜZELLİK VE BAKIM SALONU”

Söğütlü ve Akçaabat Şubelerinde Yapılan İşlemler;

“Epilasyon, Cilt Bakımları, Hydrafacial, Yüz Lifting, Altın Bakım, Prenses Bakım, Akne Bakım, Collagen, Yosun Peeling, Dermapen, Mezoterapi, Led Terapi (Maske), Yüz Yogası, Bölgesel İncelme, G5 Selülit Mesajı, Lenf Drenaj, Saç Botox, Saç Mezoterapi (Vitamin), Keratin Bakım, Refloksoloji (Ayak Masajı), Mikorblading, Dudak Renklendirme, Dudak Vitamin, Protez Tırnak, El Ayak Bakımı.”

MÜŞTERİ DESTEK HATTI

0 530 264 0 400

1.ŞUBE

YEŞİM CİVELEK ULUSLARARASI FESTİVALLERİN ARANAN SANATÇISI OLDU YEŞİM CİVELEK ULUSLARARASI FESTİVALLERİN ARANAN SANATÇISI OLDU

Söğütlü Mah. Çiftlik Cad. No: A/6

Akçaabat / Trabzon

0 462 777 70 77

www.dilekaltuntasguzellik.com

2.ŞUBE

İnönü Cad. Sivrikaya İş Hanı Kat:3 No:306

Akçaabat / Trabzon

0 462 888 7 000

[email protected]

 

Editör: Köksal Ustaoğlu