Akçaabat genelinde hizmet veren yöresel kahvaltılı, Akçaabat köfteli, günlük balık çeşitli çok sayıda ızgara çeşitli menü sunumları ile hizmet veren restoranlarımızla ne kadar gurur duysak azdır. Hani derler ya aslan yatağından belli olur. Evet bizim Akçaabat mutfağımızın ne kadar temiz ne kadar lezzet dolu çeşitlere sahip olduğunu belirtmek istiyorum.

Bu yazımda öncelikle lezzetli, kaliteli hizmeti uygun fiyatları ile müşterilerine sunan “CİHANGİR KÖFTE BALIK” Restoranı sizlere tanıtmak istiyorum.

Cihangir Köfte Balık, Akçaabat’tan Darıca istikametine giderken yolun sol tarafında Tilya Hotel’in hemen yanında yer almaktadır. Giresun istikametinden Akçaabat istikametine gelenler içinde yolun hemen sağ tarafında Tilya Hotel’i 10 metre geçince yer almaktadır.

Cihangir Köfte Balık işyerinin sahibi Serdar Kan kardeşime ne kadar maşallah desem azdır. Bir Usta’da aranan tüm hünerlere sahip. Elinden Akçaabat köftesini ye Muhteşem, elinden günlük balık çeşitlerinden ye muhteşem. Açıkçası kendini öyle bir yetiştirmiş ki yaptığı lezzetli ızgara çeşitleri, yöresel kahvaltı çeşitleri ile bu sektörün hakkını veriyor desem az kalır.

Serdar Kan, Yaş itibari ile çok genç bir arkadaşımız. Eşi ile birlikte işlettiği Cihangir Köfte Balık işyerinde başta Akçaabat köftesi, yöresel serpme sabah kahvaltısı, günlük balık çeşitleri, ızgara çeşitleri, et, tavuk, Ali nazik, çorba, haşlama ve özellikle ana yemekler öncesi ücretsiz sunduğu mezeleri ile müşterilerine hizmet veriyor.

Deniz manzaralı ana yol kenarında yer alan Cihangir Köfte Balık, İsteğe göre grup yemekleri ile müşterilerine hizmet veriyor. Açık alanı ve kapalı alana sahip olan işyerinde özellikle yemek sonrası semaverde çay bambaşka güzel.

Cihangir Köfte Balık, Şehirden uzak gürültülü ortamlardan uzak ailece sabah kahvaltısı veya yemek yemek için sakin gidilebilecek olan tek kelimeyle muhteşem bir mekân.

GANİTA’DA ENGELLER KALKIYOR GANİTA’DA ENGELLER KALKIYOR

Her kesime her bütçeye hitap eden Cihangir Köfte Balık özellikle özel günlerde yaptığı kampanyalar ile farkını gösteriyor.

Cihangir Köfte Balık,12 Mayıs Pazar Günü Anneler Gününe özel %20 indirimle tüm müşterilerine hizmet verecek.

Dünya’nın neresinde olursanız olun internet ve sosyal medya hesaplarından takip edebilecek olduğunuz Cihangir Köfte Balık’ın bir farkı ise istek ve sipariş olduğunda Türkiye’nin her tarafına çiğ köfte gönderebiliyor. Kargo ücretini de cihangir köfte balık ödüyor.

Açıkçası Siz İsteyin Cihangir Köfte Balık Göndersin.

Adres: Darıca Mah. Darıca Bulvarı / 205 – A (Tilya Hotel Yanı)

GSM: 0 537 211 61 08 / 0 545 914 48 59

Instagram: cihangirkofte

Editör: Köksal Ustaoğlu