CHP Akçaabat Belediyesi ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyelerinden Mehmet Özbayrak'ın Torunu,Dilek Özbayrak'ın Oğlu Buğra Aydoğdu İle Yalova'nın Tanınmış Ailelerinden Birten - Yüksel Abacı Ailesinin Kızlarından Çiğdem Abacı, Akçaabat Mare Blu Hotel Balo Salonunda Gerçekleşen Düğün Töreni İle Dünya Evine Girdiler.

GENÇ ÇİFTİ MUTLU GÜNLERİNDE SEVENLERİ VE DOSTLARI YALNIZ BIRAKMADI

Yoğun Katılımın sağlandığı Çiğdem,Buğra çiftinin düğününe CHP Trabzon Milletvekili Sibel Suiçmez,Trabzon Ortahisar İlçe Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç,Akçaabat İlçe Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim,CHP Trabzon İl Başkanı Nurcan Aşcı Demiröz,CHP Ortahisar İlçe Başkanı Fatih Suat Oyman,CHP Akçaabat İlçe Başkanı Mustafa Bak,MHP Akçaabat İlçe Başkanı Özcan Ergün,Gelecek Partisi Akçaabat İlçe Başklanı Okan Koç,CHP,İYİ Parti ve MHP Akçaabat Belediye Meclis Üyeleri,Akçaabat Esnaf Odası Başkanı Yaşar Sivrikaya,Akçaabat Esnaf Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı İsmail Bulut,Akçaabat Şöförler Odası Başkanı Ali Şentürk ve çok sayıda davetli katıldı.
Çiğdem ve Buğra çifti mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan belediye başkanlarına,Siyasi Parti ve STK temsilcileri başta olmak üzere aile yakınlarına ve dostlarına teşekkür etti.  Genç çifte sevenleri ve aile yakınları mutluluk temennilerini iletirken, düğüne katılanlar gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlendi.

MUTLULUKLARI VE GÜZELLİKLERİ GÖRÜLMEYE BDEĞERDİ

Çiğdem ve Buğra Çifti uzun birlikteliklerini evlilik ile taçlandırırken, çiftin mutlulukları ve güzellikleri görülmeye değerdi. Genç Çifte düğün töreninde ilgi yoğun oldu.Horonların oynandığı,halayların çekildiği,misafirlerin doyasıya eğlendiği muhteşem düğünde ses sanatçısı Pelin Karaağaçlı'nın söylediği birbirinden güzel Türküler ile Geceye damgasını vurdu.
Düğün töreninde gerçekleştirilen orta merasiminde yer yer izdiham yaşandı.Kesilen düğün pastasının ardından Damat'ın Annesi Dilek Özbayrak seslendirdiği şarkı ile düğüne katılımcılar tarafından ayakta alkışlandı.

Davetlilerin Gönüllerince Eğlendiği Çiğdem Abacı Aydoğdu - Buğra Aydoğdu Çiftinin Düğün Gecenin İlerleyen Saatlerine Kadar Devam Etti.

Editör: Köksal Ustaoğlu