Akçaabat’ta Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçaabat İlçe Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu, seçim çalışmaları kapsamında mahalle ziyaretlerine, ev ziyaretlerine, kahvehane ziyaretlerine devam ediyor. Mahalle buluşmalarında vatandaşlarla gönül gönüle olduğunu belirten kalyoncu, “Seçmenin taleplerini yerinde dinleyip çözüm bulmaya devam ediyoruz. Göreve geleceğimiz güne kadar hemşehrilerimizle birlikte kararlar alıp, onlarla birlikte hareket etmeyi kendimize şiar edindik. Göreve geldiğimiz gün de aynısı olacak. Bizi sevgiyle bağrına basan hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum” dedi.

“MAKAMIN DEĞİL, HALKIN BAŞKANI OLACAĞIZ”

Akçaabat İlçe Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu, makamın değil, halkın başkanı olacağına dikkat çekerek, “Ortak aklın inşa edileceği ve gönüllere köprüler kurulacağı vaadiyle yola çıktık. İlçenin sorunlarını bizzat yaşayanlardan dinleyerek çözüm odaklı projeler geliştirmeyi amaçlıyoruz. Göreve geldiğimizde halktan kopmadan sorunları birlikte çözmeyi vaat ediyoruz” dedi. Göreve geldiklerinde hiçbir zaman makamın adamı olmayacaklarını belirten kalyoncu, “Akçaabat ilçemizin asıl sahibi olan hemşehrilerimizden asla kopmadık ve kopmayacağız. Akçaabat’ımızın marka bir ilçesi olması adına gönül birliği yaptığımız hemşehrilerimizle sürekli iç içeyiz. Göreve gelmemizin akabinde ise yine çalmadık kapı bırakmayacağız. Sürekli vatandaşlarımızın evlerinde, düğünlerinde, özel, mutlu ve hüzünlü günlerinde yanlarında olmaya, bu sayede gönüllere köprüler kurmaya devam edeceğiz” dedi.

Kalyoncu, projelerin oluşmasında vatandaşlarla beraber olmanın faydalarını vurgulayarak, “İlçe sakinlerimizle beraber olmak ve onların içinde yer almak işleyişte de çok fayda sağlıyor. Akçaabat’ımızın sorunlarını ve vatandaşlarımızın görmek istediklerini onlardan dinliyor ve Sorunların Çözümüne Alternatifler Üretiyor. Bizlere gönüllerini açan herkese teşekkür ediyoruz.İlçe esnafımızın, çiftçimizin, gençlerimizin, çocuklarımızın, yaşlılarımızın sorunlarını çok iyi biliyoruz. Hepsi için ayrı ayrı projelerimizi var.  şeklinde konuştu.

425509117 10161038451958674 1212736708782489857 N

Editör: Köksal Ustaoğlu