31 Mart 2024 Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Akçaabat Belediye Başkanlığı’na yeniden aday gösterilen mevcut Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, belediye personelleri tarafından çiçeklerle karşılandı.

Akçaabat Belediye personelleri tarafından çiçek takdim edilen Başkan Ekim, tüm personelle tek tek tokalaştı.

Sevinç ve gurur dolu duygu yüklü anların yaşandığı karşılamada, Akçaabat belediye Personelleri tek yürek ve tek yumruk olarak Başkan Ekim’in daima yanında yer aldıklarını gösterdiler.

AYNI RUH VE İNANÇLA TEKRAR İPİ GÖĞÜSLEDİK

Mevcut Başkan Osman Nuri Ekim, karşılama seremonisinde yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; “İlk günkü aşk ve heyecanla yine ve yeniden Bismillah dedik; yola çıktık. Rabbim utandırmasın. Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle Akçaabat Belediye Başkanlığı’na tekrar aday gösterildik. İnşallah halkımızın teveccühüyle de Akçaabat’ımıza hizmet yolunda yürümeye devam edeceğiz. Belediye olarak, tüm ekibimizle birlikte 2019 yılından bu güne var gücümüzle çalıştık; çalışmaya devam edeceğiz. Biz, büyük bir aileyiz. Bu büyük aile ile birlikte şehrimize hizmet ettik. Dürüstlük, samimiyet, adalet, eşitlik ve şeffaflık ilkelerini daima önde tuttuk. Biz, bir bütün olarak şehrimizi yönettik. Birlik içerisinde şehrimizi geliştirecek projelere imza attık. Rabbim birliğimizi daim eylersin. Akçaabat Belediyesi ailesi mensupları olarak tüm personellerime yürekten teşekkür ediyorum. ”

Başkan Ekim’in Akçaabat Belediye Başkanlığı’na aday gösterilmesinin ardından ilk mesai gününde çiçeklerle karşılayan belediye personelleri, mevcut başkana tam destek olduklarını gösterdiler; birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

korfez-2

Editör: Köksal Ustaoğlu