Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçaabat İlçe Örgütü seçim sonrasında zaman kaybetmeden Akçaabat ilçe sınırları içinde bulunan 78 Mahalle ziyaretlerine başladı.

Öncelikle “Halk Buluşması” adı altında gerçekleştirilen mahalle ziyaret programının ilki Eskiköy mahallesinden başladı. “Eskiköy Mahallesi ve Civarı Kültür Dayanışma Derneği’nde gerçekleştirilen “Cumhuriyet Halk Partisi Halk Buluşması” programına katılım oldukça fazla idi.

Buradaki programa Eskiköy Mahallesi ve Civarı Kültür Dayanışma Derneği Başkanı Yaşar Bayır, CHP Trabzon İl Başkanı Mustafa Bak, CHP Akçaabat İlçe Başkanı Emre Şahin Köroğlu, CHP Akçaabat Kadın Kolları Başkanı Dilek Mihriba Gedikli, CHP Akçaabat Belediye Meclis Üyeleri, CHP Akçaabat İlçe Yönetimi, CHP Akçaabat Gençlik Kolları ve çok sayıda Eskiköy mahallesi ve çevre köylerinden gelen vatandaşlar katılım sağladı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçaabat İlçe Başkanı Emre Şahin Köroğlu,31 Mart 2024 yerel seçimleri sonrasında Akçaabat ilçemizde mahalle sorunlarını yerinde görmek amacıyla, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte mahalle ziyaretlerine başladık. İlk olarak Eskiköy mahallemizden başlayalım dedik. Aynı Programlarımızı Daha sonraki günlerde diğer mahallelerimize gerçekleştireceğiz. Bizleri burada misafir eden başta Eskiköy Mahallesi ve Civarı Kültür Dayanışma Derneği Başkanı Sayın Yaşar bayır olmak üzere tüm vatandaşlarıma partililerim adına teşekkür ediyorum.

CHP TRABZON MİLLETVEKİLİ AV. SİBEL SUİÇMEZ’DEN ÇAY MİTİNGİNE DAVET CHP TRABZON MİLLETVEKİLİ AV. SİBEL SUİÇMEZ’DEN ÇAY MİTİNGİNE DAVET

"TÜM SORUNLARI İLGİLİ KURUMLARA İLETECEĞİZ"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçaabat İlçe Başkanı Emre Şahin Köroğlu, hemen hemen Akçaabat ilçemizin tüm mahallelerinde en önemli sorunun altyapı, elektrik ve sosyal etkinlik altyapı eksikliği var. Mahallelerimizde altyapı yok. Elektrik, telefon ve internet hatları yetersiz. Kapasitelerin mutlaka arttırılması gerekiyor. Ayrıca mahallelerimizde sosyal alan eksikliği var. Vatandaşlarımız vakit geçirecek yer bulamamaktan şikayetçi. Bunlarla ilgili tüm sorunları Cumhuriyet Halk Partisi Akçaabat İlçe Başkanlığı olarak gerekli olan kurumlarla irtibata geçerek çözmek için elimizden geleni yapacağız.

CUMHURİYET HALK PARTİSİ TRABZON İL BAŞKANI MUSTAFA BAK;

"Öncelikle Eskiköy mahallesinde başlamış olduğumuz mahalle programımızı çok anlamlı buluyorum. Mahallelerin sorunları oldukça fazla. Emin olun Yapmış olduğumuz ziyaretlerde her mahallemizin sorun ve beklentilerini tek tek not alıyoruz. Bu sorunların çözümü konusunda ilgili kurumlara dilekçelerle başvuracağız ve yapılan çalışmaları takip edip sonuçlandırılmasını isteyeceğiz. Bu çalışmalarımızın sonuçlarını da Akçaabatlı ve sorunları var olan mahalleli hemşerilerimizle paylaşacağız. Unutulduğunu hisseden hiçbir vatandaşımızı unutmayacağız. Akçaabat gücüyle tüm sorunları rahatlıkla çözebilecek güçte. Yeterli doğru planlamalarla güç birliği oluşturalım" dedi.

BAŞKAN YAŞAR BAYIR’A HEDİYE TAKDİM EDİLDİ

Eskiköy Mahallesi Ve Civarı Kültür Dayanışma Derneğinde gerçekleştirilen “Halk Buluşması” programı sonrası dernek başkanı Yaşar Bayır’a Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçaabat İlçe Başkanı Emre Şahin Köroğlu Atatürk Posteri Ve Cumhuriyet Halk Partisi Akçaabat İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Mihriba Gedikli Zülfikar Kılıcı Hediye Etti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçaabat İlçe Örgütü,31 Mart 2024 yerel seçimlerinin hemen ardından başlattığı mahalle programının ilki oldukça verimli geçti. Haftada bir veya iki mahalle ziyareti adı altında organize edilecek halk buluşmaları ilerleyen günlerde başka mahallelerde gerçekleştirilecek.

Editör: Köksal Ustaoğlu