Kaliteli ulaşıma büyük önem veren Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’in talimatı doğrultusunda 18 ilçede yol bakım, onarım, asfalt ve beton çalışması gerçekleştiriliyor.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDE BAYRAM COŞKUSU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDE BAYRAM COŞKUSU

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri 18 ilçede çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’in ulaşım hassasiyeti doğrultusunda Trabzon’un bütün ilçelerinde adeta seferberlik ilan eden ekipler, yol sorunlarına birer birer neşter vuruyor. Sadece şehir merkezlerinde değil kırsal kesimdeki mahallelere ulaşımı sağlayan güzergahlarda da sorunlar çözülüyor. Yapılan uygulamalarla yolların standardı yükselirken, daha konforlu ve güvenilir hale geliyor. Büyükşehir Belediyesi ekipleri, bu kapsamda Arsin, Ortahisar, Maçka, Çaykara, Vakfıkebir ve Yomra ilçelerinde asfalt çalışmalarını sürdürdü. Yine Akçaabat, Arsin, Şalpazarı, Of, Düzköy ve Çaykara ilçelerinde beton çalışmaları gerçekleştirildi. Diğer ilçelerde ise duvar, yol bakımı, asfalt, beton, yeni yollar açma, heyelan temizliği, kaldırım onarımı ve yol genişletme çalışmaları devam ediyor. Yapılan bütün çalışmaları ilçelerde vatandaşlardan tam not aldı.

18 İLÇEDE KESİNTİSİZ HİZMET

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Büyükşehir Belediyesi olarak konforlu, güvenli ve sağlam yollarda vatandaşlarımızın yolculuk yapmasını çok önemsediğini belirterek, “Tüm ekiplerimiz dur durak bilmeden çalışıyor. 18 ilçemizde, mahallelerimizde ekiplerimiz seferber olmuş durumda. Şehrimiz zor bir coğrafyada. Biz de bunun bilincinde olarak hareket ediyoruz. Kırsal kesimlerden ilçe merkezlerine kadar her alanda çalışmalarımız eş zamanlı olarak devam edecek. Yollarımızın standardını daha da yükselteceğiz. Yaptığımız çalışmalar vatandaşlarımızı ve mahallelerimizi mutlu ediyor. Onların mutlu olması bizim için çok önemli. Vatandaş odaklı hizmet anlayışımız, ayrım yapmadan 18 ilçemizde devam edecek. İlçelerimize verdiğimiz sözleri yerine getirmeye ve şehrimize değer katan çalışmaları hayata geçirmeyi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Gayretli

Editör: Köksal Ustaoğlu