Beş yılda bir yapılan mahalli yerel seçimler için sandıklar  kurumasına sayılı günler kaldı.  Pazar günü yapılacak olan seçimler için bölgemize de adaylar kıyasıya yarış içerisinde. Ülkemizin ciddi sıkıntılarla yoğrulduğu bu süreçte umut olmak için özellikle gençler, yeni arayışlar içerisinde. Bu adreste hemşehrimiz ülkemizin en genel başkanı, çözüm adamı Bağımsız Türkiye Partisi Genel başkanı Hüseyin Baş oldu.

Her alanda farklı çözümler ortaya koyan Baş, bu dönemde yerel adaylarıyla da en çok dikkat çeken isim oldu . Ülkemizin her il ve  beldesinde  seçime giren Bağımsız Türkiye Partisi, son hafta da  genel başkanı Hüseyin Baş ile beraber memleketindeki adaylarıyla sahada.

Bağımsız Türkiye Partisi Akçaabat Belediye başkanı adayı Samet Ayvaz yaptığı basın açıklamasında şunları kaydetti:

Akçaabat özelinde de yine, BTP nin en genç adayı Samet Ayvaz  olarak, uzun bir seçim maratonunda sona yaklaşırken çok umutlu olduğunu ifade etti.

Bu vesileyle Ayvaz, genel başkanın memleketinde  O nu ağırlamak bizim için büyük bir gurur ve şereftir diyerek bütün hemşehrilerini buluşmaya davet etti.

Cumartesi 12:30’da Atatürk Parkı’nda

Akçaabatlılar hemşehrimiz genel başkanımız Hüseyin Baş ile buluşuyor.

Yarın  ( Cumartesi ) saat 12:30’da Atatürk Parkı’nda gerçekleşecek olan halk buluşmasına tüm hemşerilerimizi bekliyorum diyen Ayvaz, daima önemli olarak altını çizdiği vurgusunu yaptı.

 Biz kazanınca kimse kimse kaybetmeyecek.

Geçtiğimiz günlerde Beşikdüzü‘nde çok yoğun bir katılımla halkı selamlayan BTP Genel başkanı Baş, yarın da Akçaabat’ta hemşehrileriyle bir araya gelecek. Baş, Atatürk Parkı’nda kurulan parti standı ziyaret edecek, halkı selamlayacak, esnafla buluşacak ve ardından da bir konuşma yapması bekleniyor.

Bağımsız Türkiye Partisi Akçaabat Belediye başkan adayı Samet Ayvaz son olarak tekrar tüm hemşirelerini yarın genel başkanımız hemşehrimiz emanetimiz Hüseyin Baş ile buluşma çağrısını yeniledi.

Samet Ayvaz Page 0001

Editör: Köksal Ustaoğlu