BTP'li Ayvaz,  bu süreçte günlük basın açıklamalarıyla sosyal medya paylaşımlarıyla ve de diğer bütün mecralarda seçmenlerine,  özellikle genç seçmene seslenmeye devam ediyor.

Ayvaz,

Ülkemizin en genç lideri, hemşehrimiz gururumuz genel başkanımızın takdirleriyle teşkilatımızın desteği ile, BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş Bey’in Akçaabat’taki adayı yine  adaylar arasında en genç isim olarak bendeniz Samet Ayvaz, şehrimizin geleceği için sizlerden yetki istiyorum.

Geçtiğimiz dönemlerde olduğu gibi projelerimizi ilk önce açıklayın değil sonlarda açıklayan aday olarak sahalardayım.

Sebebini merak edenler için de şu kadar net söyleyeyim. Daha önceki bir çok seçimde maalesef bir çok projemiz, kopyala yapıştır anlayışıyla, sanki kendilerine aitmiş gibi bir çok adayın elinde olduğunu şahit olduk. Bundan dolayı bu dönem böyle bir süreç takip ettik.

Kaldı ki proje ve tez konusunda Milli Ekonomi Modeli gibi bir sisteme servete teze rehbere sahibiz.

Çok kıymetli ebedi genel Başkanımız Prof.Dr.Haydar baş Bey’in

bize hediye ettiği, bir armağan ettiği bu model,  değil Akçaaba'tı  bütün Türkiye’yi hatta Dünyayı yeniden yeşertecek bakacak bir sisteme, bir teze sahibiz.

Son olarak şu kadar ifade edeyim , Akçaabat’ın tüm sorunlarına vakıfız. Çözümlerimiz hazır. Detayları sosyal medya hesaplarımızdan  takip edebilirsiniz. Lütfen takipte kalın.

Bağımsız Partisi Akçaabat Belediye başkan adayı Samet Ayvaz. Biz kazanınca kimse kaybetmeyecek mesajını yeniledi..

OPR. DR. MUHAMMET ERKAN SEÇİM SONUÇLARI SONRASI KONUŞTU OPR. DR. MUHAMMET ERKAN SEÇİM SONUÇLARI SONRASI KONUŞTU

Ş L K M Z K L M A

Editör: Köksal Ustaoğlu