“Beni Böyle Sev” Setinde Yarış Var

Trt 1 Ekranlarının Fenomen Dizisi “Beni Böyle Sev ”İn Setinde Oyuncular Kameramanlığa Soyununca Ortaya Amansız Bir Rekabet Çıktı.

78.BÖLÜM FOTO (6)

Yönetmen Levent Türkan Ve Görüntü Yönetmeni Emin Çakır’ın İzleyip Not Verdiği Oyuncular Arasında En İyi Görüntüyü Çeken Oyuncu, Yapımcı Başak Bingüller ’Den Bir Akşam Yemeği Kazanıyor.

“Beni Böyle Sev” Oyuncularından Zeynep Çamcı, Umut Kurt Ve Erdem Akakçe Arasında Her Hafta Yaşanan Bu Rekabet Sette Neredeyse Geleneksel Hale Geldi.

78.BÖLÜM FOTO (7)

Dizinin Prova Çekimlerinin Gerçekleştiren Yapılan Kayıtları Gerçekleştiren Oyuncuların Çektiklerini İzleyen Levent Türkan Ve Emin Çakır Bu Görüntüler Arasından Haftanın En İyi Görüntüsünü Seçiyorlar.

umut kurt 1

Sette Tam Bir Aile Ortamı Yaşadıklarını Ve Birlikte Bir Şeyler Yapmaktan Keyif Aldıklarını Söyleyen Yapımcı Başak Bingüller “Setimizde Oluşan Birlik Ve Beraberlik Bizi Kocaman Bir Aile Yaptı, Her Anımızı Dolu Dolu Yaşıyoruz. Sette Ve Set Dışında Bu Dostluğumuzdan Hiç Ödün Vermiyoruz. Üç Sezondur Bizi Başarılı Yapan Ve Seyirci İle Aramızda Bu Müthiş Bağı Oluşturan Bir Samimiyet Var. Oyuncularımız Sette Eğlenmekten Keyif Alıyorlar” Dedi.

umut kurt

BENİ BÖYLE SEV 78.BÖLÜM ÖZET

Yapım:BSK YAPIM (Çağrı Bingüller – Başak Bingüller)Yönetmen   : Levent Türkan-Senaryo: Hakan Haksun Yayın Kanalı: TRT 1

Yayın Tarihi:13  Aralık  Cumartesi 19.50-Oyuncular: Alper Saldıran (Ömer) – Zeynep Çamcı (Ayşem) - Ozan Osmanpaşaoğlu (Tolga)- Eda Ece (Zeyno) Umut Kurt (Mazhar) – Burcu Altın (Reyhan)- Erdem Akakçe (Haluk) – Bala Atabek (Fahriye) Can Sipahi (Tarık)- Gülden Dudarık (Aylin) – Deniz Gürzumar (Metin) – Mine Kılıç (Melda)Eren Kurtel (Edip) – Onur Sermik (Ahmet) - Özge Özyalçın (Sevinç) Ve  Güven Kıraç (Nail) –Zafer Algöz (Menteş)

Faciaya ramak kala arabayı durdurmayı başaran Ömer derin bir soluk alır. Ayşem ile Ömer’in kaza yapmalarına neden olacak şeyi gördüklerinde çok etkilenirler. O gece yaşadıkları hayatlarına farklı bir soluk getirecektir. Romantik bir gece geçirmeye hazırlanmışlardır. Öte yandan evde bıraktıkları Masal ve atlattıkları kazanın etkileri ikisinin de aklını karıştırır.

Mazhar’ı karantina çadırına alan Reyhan, kızgın olmasına rağmen hastanın iyileşmesi için elinden geleni yapar. Ona fedakarca bakar. Ateşler içinde yatan Mazhar, Reyhan’ın gönlünü almaya çalışır. Ayrıca oldukça nazlı bir hastadır, Reyhan’dan talepleri hiç bitmez. Mazhar’a ulaşamayan Sevinç meraktan delirmek üzereyken sürpriz bir ziyaretçi gelir ve gerçeği anlatır. Sevinç ise patlamaya hazır bir bombadır.

Köftecideki yeni çalışma hayatından keyif almaya başlayan Menteş, Nail’den daha fazla ciro yapabileceğini göstermek için kolları sıvar. Bir akşam Seval’i özel arabasıyla eve bıraktırınca Tolga, çok sinirlenir…

Aylin’in Metin ile ilgili aklı fena halde karışmıştır. Karşısına dikilir ve fotoğrafı neden çaldığını sorar. Sarfettiği acımasız sözler Metin’in yüzünde tokat gibi patlar…

Zeyno çok üzgündür, Tolga’nın onu aptal yerine koyduğunu düşünerek kahrolur. Boşanma işlemlerinin bir an önce gerçekleşmesini ister. Ancak Tolga son sözünü henüz söylememiştir…

78.BÖLÜM FOTO (1)

78.BÖLÜM FOTO (2)

78.BÖLÜM FOTO (3)

78.BÖLÜM FOTO (4)

78.BÖLÜM FOTO (5)

78.BÖLÜM FOTO (8)

78.BÖLÜM FOTO (9)

78.BÖLÜM FOTO (10)

78.BÖLÜM FOTO (11)

78.BÖLÜM FOTO (12)

78.BÖLÜM FOTO (13)

78.BÖLÜM FOTO (14)

78.BÖLÜM FOTO (15)

78.BÖLÜM FOTO (16)

78.BÖLÜM FOTO (17)

78.BÖLÜM FOTO (18)

78.BÖLÜM FOTO (19)

erdem akakçe

zeynep çamcı