Meteoroloji Genel Müdürlüğü Tarafından Bayram Boyunca Havanın Nasıl Olacağına Dair Paylaşımlar Yapıldı. Peki Trabzon'da Bayram Boyunca Nasıl Olacak? İşte Trabzon'da Hava Durumu...

Arife Günü Ve Ramazan Bayramı’nda Ülkenin Büyük Bölümünün Yağışlı Geçeceği, Sıcaklıkların Yurt Genelinde Azalarak Mevsim Normalleri Civarında Seyredeceği Tahmin Ediliyor.

Yağışların Kısa Süreli Yerel Olmak Üzere Sağanak Ve Gök Gürültülü Sağanak Yağış Şeklinde Genellikle Öğleden Sonraları Ve Akşam Saatlerinde Etkili Olması Bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün Bayramda Trabzon İçin Yaptığı Hava Durumu Tahmininde;

Trabzon’da Bayramın 1. Günü(21 Nisan Cuma) Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı Olacak Ve Sıcaklık En Yüksek 16 Dereceye Kadar Çıkacak.

2. Günü(22 Nisan Cumartesi) İse Yer Yer Gök Gürültülü Ve Sağanak Yağışlı Geçeceği Belirtilirken, 3. Günü(23 Nisan Pazar) İse 03:00- İle 04:00 Arasında Sıcaklığın En Düşük 11 Derecelere Ve 12:00 İle 13:00 Arasında Sıcaklığın En Yüksek 14 Derecelerde Seyredeceği Bildirildi. Aynı Zamanda Bayramın 3.Gününde De Yer Yer Sağanak Yağışlı Geçeceği Bildirildi.

Ramazan Bayramı’nın Yer Yer Yoğun Yağmurlu Ve Parçalı Bulutlu Geçeceği Tahminlerinde Bulunuldu. Meteoroloji Şemsiyelerinizi Hazırlayın Uyarısı Yaptı.

Haber61 - Haber Servisi - Efnan Demireren

Editör: Köksal Ustaoğlu