BAŞKAN ZORLUOĞLU ÇARŞIBAŞI’NDA ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon Üniversitesine bağlı Çarşıbaşı Meslek Yüksekokulunu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Çarşıbaşı ilçesinde yapımı tamamlanan ve faaliyete geçen Meslek Yüksekokulunu ziyaret etti. Başkan Zorluoğlu’na ziyareti sırasında Trabzon Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Karal, TİSKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Erhan Nadir, AK Parti Çarşıbaşı İlçe Başkanı Hakan Kocaman, Meclis üyeleri, ilgili daire başkanları ve Başkan danışmanları eşlik etti.

EKSİKLER GİDERİLDİ

Öğrenciler tarafından büyük ilgiyle karşılanan Başkan Zorluoğlu, “Çarşıbaşı ilçemizde çok güzel bir okul ortaya çıktı. Kısa süre önce ziyaret etmiştim. Bu gelişimde eksiklerin büyük oranda giderildiğini gördüm. Ufak tefek eksikler olabilir. Onlar da zamanla yerine getirilir. Sizler bu okulun ilk öğrencilerisiniz ve ilk mezunları olacaksınız. Bu çok güzel bir duygu. Biz Büyükşehir Belediyesi olarak okulumuzun etrafında bazı düzenlemeler yaptık. Yan tarafta bir spor alanı var. Orası da tamamlandığında sosyal aktivitelerinizde sizlere büyük katkısı olacaktır” dedi.

MAÇA GÖTÜRME SÖZÜ VERDİ

Başkan Zorluoğlu ile öğrenciler arasında geçen sohbette söz doğal olarak Trabzonspor’a geldi. Bunun üzerine Başkan Zorluoğlu, Çarşıbaşı Meslek Yüksek Okulunda eğitim gören öğrencileri Trabzonspor maçına götürme sözü verdi.

KARAL’DAN ZORLUOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Trabzon Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Karal ise, “Gençlerimiz adına Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür etmek istiyorum. Kısa zamanda burası Sayın Başkanımızın sayesinde çok nezih bir ortama dönüştü. İnşallah devam eden destekleriyle beraber eksikler tamamlandığında, burası Türkiye’nin en gözde okulu olacak. Çünkü sahip olduğumuz imkânlar bu anlamda son derece üst düzey. Bunun için de Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Editör: Köksal Ustaoğlu