Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte ziyaretlerine başlayan Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, karış karış tüm Akçaabat’ı geziyor, vatandaşlarla, esnaflarla, gençlerle ve kadınlarla sohbet ediyor.

Sabahın erken saatlerinde sahaya çıkarak esnaf ziyaretleri vatandaşla buluşmaları doğum günü organizasyonları gençlik şölenleri kadın programları ve mahalle buluşmaları başta olmak üzere birçok programla her gününü tamamlıyor Yediden yetmişe tüm Akçaabatlıların talep ve isteklerini dinleyen Başkan Ekim, Akçaabat için en iyi olanın peşinde koşuyor.

BTP GENEL BAŞKANI HÜSEYİN BAŞ: HAYDAR HOCA ASLINDA EZBER BOZANDI BTP GENEL BAŞKANI HÜSEYİN BAŞ: HAYDAR HOCA ASLINDA EZBER BOZANDI

Akçaabat’a kazandırdığı mega yatırımlarla halkın takdirini ve desteğini toplayan Başkan Ekim, çalışmalarında rehavete geçit vermiyor. Girmedik gönül, tokalaşmadık el, hasbihal etmedik vatandaş ve çalmadık kapı kalmayana dek büyük bir azim ve gayretle çalışacağını vurgulayan Belediye Başkanı Ekim, durmak yok, Akçaabatlı hemşehrilerimizle birlikte yola devam diyor.

AKÇAABAT GIPTA EDİLEN KENT OLUYOR

2019 yılında yapılan seçimlerle birlikte Akçaabatlıların desteğini alarak Belediye Başkanı olan Osman Nuri Ekim, göreve geldiği günden itibaren Akçaabat için yaptığı çalışmalar ve öncülük ettiği yatırımlarla şehrin gelişmesine gelişirken de güzelleşmesine büyük katkı sağladı.

Başkan Ekim, ulaşımdan turizme, istihdamdan tarıma, kültürden sanata, spordan eğitime, şehir planlamasından çevre dostu uygulamalara kadar birçok alanda reform niteliğinde çalışmalara imza attı.

Akçaabat’ın vizyon projeler ve devasa yatırımlarla günden güne geliştiğini kaydeden Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, yediden yetmişe tüm Akçaabatlılarla birlikte şehrin gelişimine öncülük ettiklerini belirtti. Başkan Ekim, “Halkımızın teveccühünü, beklentilerini, ihtiyaçlarını, isteklerini ve hayallerini hep birlikte geçekleştirdik. Yine hep birlikte yapacağız. Birlikte başaracağız. Şehrimizi birlikte yönettik; yine birlikte yöneteceğiz. Halkımızdan aldığımız destek ve güçle ilçemizi daima en ileriye taşıyacağız.” Dedi.

Korfez Logo Page 0001

Editör: Köksal Ustaoğlu