Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, rutin belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra  her kesimden vatandaşlarla sık sık bir araya geliyor.

Esnaf ziyaretleri, öğrenci buluşmaları, site ziyaretleri ve söyleşiler gibi birçok farklı programla vatandaşlarla buluşan Başkan Ekim, Akçaabatlılardan tam not alıyor.

Yoğun iş temposundan fırsat buldukça vatandaşla bir araya gelerek istişarelerde bulunan Başkan Ekim, Akçaabat esnafının istek ve taleplerini tek tek not edip çözüme kavuşturmak için gerekli talimatları veriyor.

HEP BİRLİKTE HER ZAMAN EN İLERİYE

BAŞKAN GENÇ’TEN ÖZGÜR BASIN MESAJI BAŞKAN GENÇ’TEN ÖZGÜR BASIN MESAJI

Akçaabat esnafıyla sohbet eden Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “Akıl akıldan üstündür; ortak akıl her şeyden üstündür düsturuyla yediden yetmişe tüm hemşehrilerimizle hasbihal ediyor; fikir alışverişinde bulunuyoruz. Tüm hemşehrilerimizin ve esnaflarımızın isteklerini, taleplerini ve önerilerini yerinde dinliyor, not ediyor ve çözüme kavuşturmak için gereken çalışmaları yapıyoruz. Aynı zamanda da ilçemize değer katan projelerimizi ve ilçemizdeki diğer çalışmaları hemşehrilerimizle paylaşarak onların görüşlerini alıyoruz. Bizim için Akçaabat’ımızın yaşam kalitesi yüksek bir kent olması kadar Akçaabatlılarımızın şehrimizde mutlu yaşaması da önemlidir. Akçaabat’ımızda, şehrimizin gelişimine katkıda bulunmak adına büyük küçük herkes elini taşın altına koymuştur. Şehrimizde böylesine güçlü bir birlikteliğin olması bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor; çalışma azmimizi kamçılıyor. Biliyoruz ki el ele verince aşılamayacak hiçbir sınır yoktur. Her zaman el ele ve birlikte olmayı ve daima ileriye gitmeyi hedefliyoruz. Akçaabat’ımız için en iyi olanın peşinden yılmadan koşuyoruz. Bu yolda gücümüzü kıymetli hemşehrilerimizden alıyoruz.” Dedi.

Editör: Köksal Ustaoğlu