Ramazan ayına kadar sürecek olan "Bana Nota Öğret, Ben Şarkımı Söyleyeyim" projenin sonunda katılımcılara katılım belgeleri verilecek.

Kursun Eğitmenliklerini; Doğru Nefes Alma’ da Mehmet Kartal, İlahilerde Salih Kazancıoğlu, Nota İle Ezan Okuma’ da Özdemir Hafızoğlu yapıyor.

Akçaabat Kültür Sanat Müzik Derneği Binasında Yapılan Çalışmalar İle İlgili Hem Dernek Başkanı Hem de Kurs Eğitmeni Olan Salih Kazancıoğlu Yaptığı Açıklamada Şunları Söyledi;

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından "Bana Nota Öğret, Ben Şarkımı Söyleyeyim" projemizin eğitim süresi 3 haftasına girdi. Bizleri Trabzon Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğünden Müdür Yunus Karaman, Şube Müdürü İsmail bey ve Akçaabat Kaymakamlığı dernekler şefliğinden Ayhan bey ziyaretimize geldiler. Ziyarette İl Müdürü Yunus Karaman Derneğimiz Yöneticilerine ve katkı sunan dernek elemanlarına, Eğitimcilerimizden Salih Kazancıoğlu, Mehmet Kartal ve Özdemir Hafızoğlu’na teşekkür ettiler. Bu projenin Tüm Trabzon geneline yayarak Dernek tarafından da desteklenerek proje yapmamızı ve bu konuda yardımcı olacakları konusunda fikir birliğine varılarak, Trabzon Valiliğinde yapılacak olan toplantıda da gündeme getireceklerini dile getirdiler. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Editör: Köksal Ustaoğlu