27 Mart Pazartesi günü gerçekleşen iftar yemeğine Aytemiz’in Trabzon ve civar illerdeki bayileri ve iş ortakları katıldı. Aytemiz Genel Müdür Yardımcısı Yakup Yazar, Satış Direktörü Tolga Parmaksız, Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Gökay Türkkan, Teknik İşler Direktörü Mesut Bektaş, İnsan Kaynakları Direktörü Elçin Akçadağ ve Yatırım Direktörü İbrahim Nadiroğlu’nun da yer aldığı iftar yemeğinde yakın dönemdeki gelişmeler değerlendirildi.

Aytemiz Genel Müdür Yardımcısı Yakup Yazar, iftar yemeğinde yaptığı konuşmasında öncelikle Aytemiz’in ve bayilerinin deprem bölgesine yaptığı desteklerden bahsetti. Yazar şunları söyledi: “Öncelikle Kahramanmaraş ve 10 ilimizi kapsayan depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Bu büyük felakette akaryakıt sektörü de büyük bir dayanışma örneği gösterdi ve göstermeye de devam ediyor. Bu acı felaket sonrasında biz de Aytemiz olarak deprem bölgesinde bulunan 100’ün üzerindeki istasyonumuzla beraber hiç beklemeden harekete geçtik ve tüm kaynaklarımızı deprem bölgesine ulaştırmak adına adımlar attık. Bu anlamlı dayanışmaya sağladığınız katkılar için siz değerli bayilerimize de ayrıca teşekkür ederim.”

“Bayilerimizle iletişimi sıcak tutmayı önemsiyoruz ”

İftar yemeğine katılan bayilerle konuşan ve müşteriler tarafından beğeniyle karşılanan hizmetleri paylaşan Aytemiz Satış Direktörü Tolga Parmaksız, bayi memnuniyetine verdikleri önemi vurguladı. Parmaksız, “Müşteri memnuniyetinin temelinde, bayilerimizin ve ön sahadaki arkadaşlarımızın memnuniyeti ve ilgisi büyük önem arz ediyor. Bu amaçla bayilerimiz için pazarlama ekibi ile birlikte geçtiğimiz senelerde Sahanın Yıldızları programımızı hayata geçirdik. Bu bayi programı ile birlikte istasyonlarımızda müşterilerimizle doğrudan iletişime geçen hizmet ekiplerine dokunmaya çalışıyoruz. Bu program sayesinde daha iyi hizmet sunma konusunda çok önemli bir yol kat ettik. Bu programın başarısı ile portföyümüze yeni müşteriler dahil ediyoruz. Hangi sektör olursa olsun müşterilerinizin gözünde daima personelinizin yaklaşımı ile hatırlanırsınız. Bu yüzden istasyondaki hizmet ekiplerimizle iletişimi sürekli sıcak tutmaya çalışıyoruz.  Bu sıcak iletişimi korumak hatta artırmak adına eğitim departmanımızı da güçlendiriyoruz. Bu yaklaşımımız ve özellikle müşterilerimiz tarafından beğeniyle karşılanan On 7/24 Market, Motorcu Dostu İstasyon ve Self Servis konseptlerimizin de etkisiyle istasyonlarımızın yalnızca bir akaryakıt noktası olmanın ötesine geçeceğini görüyoruz.” dedi.