Akçaabatlılar, Anneler Günü'nü özel bir etkinlikle kutladılar. “Anneler Günü etkinliği, söyleşi ve müzik” programı, Kültürpark Erol Günaydın Sanat Merkezi'nde renkli anlara sahne oldu.

Sitemizin köşe yazarı ve yaşam koçu Huzur Korkmaz Topal, 55 yıllık deneyimi ve son 5 yılda aldığı eğitimlerin ışığında, özel bir söyleşiyle Akçaabatlılarla buluştu. Programın amacı, "Huzur şanslı kadın" diyenlere ilham vermek ve Anneler Günü'nü anlamlı kılmaktı.

TÜRK TARİHİNE DAMGA VURACAK KİTABIN TANITIMI AKÇAABAT’TA GERÇEKLEŞTİ TÜRK TARİHİNE DAMGA VURACAK KİTABIN TANITIMI AKÇAABAT’TA GERÇEKLEŞTİ

Söyleşide Topal, katılımcılara yaşam koçluğu ve deneyimlerine dair ilham verici paylaşımlarda bulundu. Akçaabat İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Usta, Akçaabat Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Engin Uzun ve Akçaabat Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü İsa Bayram gibi isimler ile AK Parti ve CHP Akçaabat İlçe Kadın Kolları Teşkilâtlarının da ilgiyle takip ettiği etkinlik, katılımcılara unutulmaz bir gün yaşattı.

Programda söyleşiye ek olarak müzik dinletisi de yer aldı. Katılımcılar, keyifli melodiler eşliğinde Anneler Günü'nü özel bir şekilde kutlama fırsatı buldular. Etkinlik, kadınların bir araya gelerek hem eğlenmelerine hem de birbirleriyle keyifli vakit geçirmelerine olanak sağladı.

Anneler Günü'ne özel düzenlenen bu etkinlik, toplumun farklı kesimlerinden gelen insanları bir araya getirerek dayanışma ve mutluluk duygularını pekiştirdi.

Program sonunda, Akçaabat Belediyesi tarafından katılımcılara çiçek hediye edildi.

HABER: ŞEYDA SARİ

Editör: Köksal Ustaoğlu