14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi Trabzon CHP Milletvekili Aday Adayı Ali Türen Öztürk saha çalışmaları kapsamında çalışmalarını sürdürüyor: Beşikdüzü ve Tonyalı vatandaşlarla bir araya gelen Öztürk, Trabzon ve ilçeleri için gecesini gündüzüne katacağını söyledi.

Saha çalışmalarına hızlı başlayan CHP Trabzon Milletvekili Aday Adayı Ali Türen Öztürk, ilçe başkanlıklarını ve vatandaşları ziyaret ederek destek istedi. Ali Türen Öztürk, Beşikdüzü ilçesinde belediye başkanı Ramis Uzun ve CHP Beşikdüzü ilçe başkanı Ahmet Kıran ile birlikte bir dizi ziyaretlerde bulunurken esnaflarla ve vatandaşlarla görüş alışverişinde bulundu.

CHP Beşikdüzü İlçe binasında partililerle buluşan Ali Türen Öztürk, bıkmadan, yorulmadan köy köy, ev ev dolaşacaklarını kaydederek vatandaşlarla bir arada olacaklarını belirtti. Öztürk, konuşmasını söyle sürdürdü:

“CHP Milletvekili Aday Adayı Ali Türen Öztürk olarak karşınızdayım.  Birlik ve beraberlik içinde çalışma mutluluğunu hep beraber yaşayacağımıza inancım tam. Gönlüm Trabzon aklım Türkiye diyerek yola çıktım. Milletim, Trabzon’un, Trabzonlu hemşerilerim için her türlü hizmeti yapmaya varım. Ben Ali Türen Öztürk olarak olarak 24 saat size ve Trabzon için hizmet etmeye hazırım.

Editör: Köksal Ustaoğlu