Akçaabat İlçesinde Dün Meydana Gelen Trafik Kazasında, 1 Kişi Daha Dün Hastanede Hayatını Kaybetti. Kazada Ölü Sayısı 5’e Yükseldi…

Akçaabat İlçesinde Dörtyol Mahallesi Kavşağında, Belediye Otobüsü Henüz Belirlenemeyen Bir Nedenden Ötürü Sürücüsünün Kontrolünü Kaybetmesi Sonrasında Şarampole Devrildi.

Kaza Sırasında Otobüste Ayakta Olanlar Dâhil Toplamda 41 Kişinin Bulunduğu Belirtildi.

Tam Bir Can Pazarını Andıran Kaza Sonrasında 55 Yaşındaki Fadime Akgün, 55 Yaşındaki Ayşe Zengin, 65 Yaşındaki Yusuf Değirmenci Olay Yerinde 4 Yaşındaki Azra Akgün İse Kaldırıldığı Hastanede Hayıtını Kaybetti. Kazada Toplamda 37 Kişi De Yaralandı.

VEFAT EDEN SAYISI 5'E YÜKSELDİ

Kazadan Ne Yazık Ki Bugün De Acı Haberler Gelmeye Devam Ediyor. Yaralanan 37 Kişi Arasında Bulunan Neriman Aslan, Doktorların Tüm Müdahalelerine Rağmen Kurtarılmayarak Hayatını Kaybetti.

Kazada Hayatını Kaybeden Vatandaşlar Azra Akgün, Fadime Akgün, Ayşe Zengin Ve Yusuf Değermenci Bugün İkindi Namazına Müteakip Akpınar Mahallesi Merkez İlköğretim Okulu Önünde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Aynı Mahalledeki Aile Kabristanlığında Son Yolculuklarına Uğurlanacak.

Editör: Köksal Ustaoğlu