Belediyeler Arası Futbol Turnuvası’nın Final maçının oynandığı ve akabinde ödül töreninin düzenlendiği programa; Akçaabat Kaymakamı Ramazan Kurtyemez, Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun, Akçaabat belediye Başkan Yardımcıları Serkan Özdemir ve Ali Güngör, Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve diğer ilçe belediyelerinin daire amirleri, kurum müdürleri ile personelleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Spor Park Söğütlü Halı Sahada gerçekleştirilen müsabakalara toplamda 13 takımın katıldığı ve 23 müsabakanın oynandığı Belediyeler Arası Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Ortahisar Belediyesi olurken turnuvanın ikincisi Trabzon Büyükşehir Belediyesi, üçüncüsü Akçaabat Belediyesi oldu.

Akçaabat Belediyesince düzenlenen Belediyeler Arası Futbol Turnuvası’nın en centilmen takımı Beşikdüzü Belediyesi iken turnuvanın gol kralı Ümit Ertem oldu.

Belediyeler Arası Futbol Turnuvasının ödül töreninde konuşan Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “Belediyeler arasında birlik ve beraberliği sağlamak; tanışmak, kaynaşmak, dostluk ve iletişim bağlarını pekiştirmek için Belediyeler Arası Futbol turnuvasını düzenledik. Turnuvamıza 13 ilçe belediyesi ve Trabzon Büyükşehir Belediyemiz katıldı. Katılan tüm belediyelerimizi burada misafir etmekten kıvanç duyuyorum. Turnuvamız boyunca toplamda 23 müsabaka gerçekleştirildi. Müsabakaların her biri birbirinden heyecanlıydı. Tüm müsabakalarda centilmenlik ve kardeşlik ön plandaydı. Final maçının oynandığı bugünde turnuva şampiyonu Ortahisar Belediyesi oldu. Turnuvanın ikincisi Trabzon Büyükşehir Belediyesi olurken üçüncüsü Akçaabat Belediyesi oldu. En çentilmek takım ise Beşikdüzü Belediyesi oldu. Turnuvamıza katılan tüm takımları ve emeği geçen herkesi gönülden tebrik ediyorum. Tüm çalışmalarımızda ve etkinliklerimizde omuz omuza olmak dileğiyle..” ifadelerini kullandı.

Editör: Köksal Ustaoğlu