AKÇAABAT'TA BAYRAMLAŞMA PROGRAMI AKÇAABAT'TA BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

Akçaabatlı SMA hastası Resul Emre’nin tedavi sürecine destek olmak amacıyla düzenlenen kermes, Akçaabat Fatih parkında hayırsever Akçaabat halkını bir araya getirdi.

69935D0B B1D4 4E65 8Dd3 Abb9Ed189D04

Sağlık sorunlarıyla mücadele eden Resul Emre için düzenlenen kermes, saat 10.00 itibarıyla başladı ve yoğun ilgi gördü. Etkinlik, saat 16.00'ya kadar devam etti. Resul Emre’nin tedavi masraflarına katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen kermeste, el emeği göz nuru yiyecekler satışa sunuldu. Kermeste, Resul Emre’nin hikayesini duyan ve katkı sağlamak isteyen pek çok kişi, alışveriş yaparak destek oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçaabat Kadın Kolları Başkanı Dilek Mihriba Gedikli tarafından yapılan açıklamada, "Bu kermes ile Resul Emre’nin yüzünü güldürmek ve ona uzun bir ömür sunmak istiyoruz. SMA gibi zorlu bir hastalıkla mücadele eden Resul Emre'ye destek olmak için düzenlediğimiz bu etkinlikte, Akçaabat halkının gösterdiği ilgi ve alaka bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Resul Emre’ nin tedavisine katkı sağlamak için el ele veren herkese teşekkür ederiz." ifadelerine yer verildi.

Editör: Köksal Ustaoğlu